Na Nova Action odstartoval nový motoristický magazín Svět motorů. Co vás v něm čeká?

Automobiloví nadšenci a fanoušci budou mít každou středu večer pré – na Nova Action totiž můžou sledovat zbrusu nový motoristický pořad Svět motorů!

Na stanici Nova Action ve středu 15. 2. 2023 ve 20:30 na plný plyn odstartoval vysokooktanový magazín Svět motorů! Diváky v něm čekají oblíbené testy nových i ojetých automobilů, pořádné dávky adrenalinu, unikátní stroje i technika a v neposlední řadě také velmi užitečná poradna z oblasti práva a dopravy!

A především známé tváře z populárního stejnojmenného auto-moto časopisu, kterými jsou Martin Vaculík, Stanislav Kolman, Vladimír Kadera a další jejich kolegové.V prvním dílu se diváci mimo jiné dozví, v čem se liší dvě poslední generace legendárního VW Multivan a jak dopadou v unikátním testu akcelerace. Uvidí MAZDU CX 50 coby plugin hybrid a zjistí, jak moc ovlivňuje jízdu vybitá baterie. Těšit se také mohou na testy nezvyklých strojů a zařízení. A tentokrát se společně s redaktory vypravíme i na letiště, kde zjistíme, jak se pomocí jednoho takového stroje parkuje letadlo. A nakonec se diváci dozví také to, zda se jim vyplatí koupit ojetá škoda Kamiq a co v ní „odchází“ jako první.

Celý díl na Voyo

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady