• Pořady
  • Survivor
  • Tomáš už ví, co udělá s výhrou ze Survivor 2023: Dovolená, nebo investice?

Tomáš už ví, co udělá s výhrou ze Survivor 2023: Dovolená, nebo investice?

Ve středu večer se pražský klub Duplex stal dějištěm nezapomenutelné oslavy na počest vítěze letošního ročníku soutěže Survivor. Po dlouhých týdnech plných napětí, neúnavného boje a vyčerpávajících výzev se pro rok 2023 pomyslná koruna vítězství dostala na hlavu neohroženého Tomáše Weimanna.

Vítěz byl vyhlášen na pódiu za bouřlivých ovací a aplausu. Jeho tvář byla plná štěstí, vyčerpání i vděčnosti. A všechny hned zajímala jedna zásadní věc – jak Tomáš naloží s výhrou?

Byznys plán

„Můj byznys plán začínal tím, že vyhraju ty peníze,“ směje se Tomáš v rozhovoru pro nova.cz. „Já jsem prostě za vším udělal tlustou čáru a řekl jsem si, že teď potřebuju udělat něco, co mi pomůže. Do Survivoru jsem šel s tím, že jsem splatil poslední dluhy a něco málo mi zbylo.“

Výhra

Tomáš zamýšlí peníze investovat. „Určitě, ale ne všechny. Nevezmu všechno a nekoupím si akcie od Apple. Já se o investování zajímám už delší dobu. Měl jsem dřív také zainvestovaných hodně peněz, což mi během covidu hodně pomohlo, protože jsem z toho žil.“ Udělá si ale Tomáš i nějakou radost?

Synovská láska

Tomáš sám o dovolené nepřemýšlel i přes to, že rád cestuje. Je pro něj teď nejdůležitější rodina – a to jak budoucí, tak i aktuální: „Moje mamka celý život jen tvrdě makala a starala se o spousty dětí. Byla na všechno sama. Nikdy z toho života ani nic neměla, takže jsem si řekl, že si nenechám všechno jen pro sebe, ale dám něco mámě, která si to zaslouží nejvíc. Rozhodl jsem se, že ji vezmu do Benátek.“

Survivor 2023

Druhá řada drsné reality show Survivor dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

A zajímá vás, co soutěžící dělají po skončení soutěže? Sledujte Survivor After od 18. 5. každý čtvrtek na Voyo!

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul australského Survivora, sledujte od 10. 5. na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady