Český Survivor končí, australský začíná! Čím předčí loňský rok?

Tento rok se nese v duchu Survivor. Na začátku jsme začali sledovat českou verzi a nyní, když máme před sebou velké finále, začíná na Voyo další série oblíbené australské verze.

Reality show je známá svou nadsázkou. Každý souboj, zvrat nebo převrat je označován za výbušný a měnící pravidla hry. Každá sezóna je nějakým způsobem nejlepší ze všech. V loňském roce jsme viděli kontroverzního Briana nebo to, jak zazářila Miss Universe. Předčí letošní rok ten loňský?

Úspěšnost

Sledovanost autralské verze Survivor neustále stoupá. Jak uvádí deník The Sydney morning herald, z průměrné sledovanosti kolem 550 000 diváků v prvním týdnu se zvedla na současných 715 000 diváků. Seriál zaujal i zahraniční diváky, kteří se na sociálních sítích pravidelně rozplývají nad tím, o kolik lepší je zpracování a hratelnost v porovnání s probíhající americkou verzí.

Obsazení

Vrátí se dlouholetý moderátor Jonathan LaPaglia a také členové štábu Hayley Leake a George Mladenov, kteří účinkovali v australském Survivor: Brains V Brawn. Leake tuto sérii vyhrála a Mladenov skončil druhý. Poslední sezóna australského Survivor odstartovala a už teď ji můžete začít sledovat na Voyo!

Survivor 2023

Finále drsné reality show Survivor se blíží! Sledujte ho 18. května od 21:35 na Nově. Nebo o den dříve na Voyo.

Pokud vás ale zajímá, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023, tak sledujte pořad Highlights s Evou Hronkovou nebo pořad Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou.

Novou sérii reality show Survivor Australia, kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady