• Pořady
  • Survivor
  • Vítěz Survivor 2023 Tomáš Weimann: Trofej jsem rozmontoval a schoval do deky

Vítěz Survivor 2023 Tomáš Weimann: Trofej jsem rozmontoval a schoval do deky

V prvním díle pořadu Na ostro(v) jsme začali loňským vítězem Survivoru. A v posledním díle jsme přivítali toho současného.

Hostem se tedy stal Tomáš Weimann.

Gratuluju ti k vítězství! Ty už jsi nějakou dobu zpátky a nikomu jsi nemohl o svém vítězství říct. Jak jsi to zvládal?

Je to těžký, moc těžký. Já jsem po vzporu Vládi, který říkal, že když v loni vrátil, schoval trofej a neřekl to ani manželce, snažil o to samé. A neřekl jsem to ani doma. Mám pocit, že můj brácha a máma to možná trochu vycítili. Takže jsem to opravdu nikomu neřekl. Ale bylo to těžké, protože se pohybuji mezi hodně lidmi. Pracuji jako trenér ve fitku. A když jsem tam přišel, tak každý chtěl slyšet, jak to dopadlo. A já se můžu jen blbě smát a říkat, že musí počkat. 

Kam se schovává taková trofej, který váží asi 5 kg a má průměr 40 cm?

Po odchodu z ostrova jsem strávil den na vile, kde jsem zjistil, že ta trofej jde rozmontovat. Zabalil jsem ji do deky, ve které jsem spal 75 dní. Takže jsem si odvezl dvě trofeje. Do kufru se mi pohodlně vešla. A protože žiju sám, tak jsem si ji mohl vystavit.

Co nával fanynek po Survivor? Byl to masakr při pohledu do mobilu?

Je to velký masakr. Snažil jsem se na všechny zprávy odpovídat. Ale ono to funguje tak, že když odpovíš na 4, vrátí se ti jich 8. (...) Až jsem se dostal do stavu, že jsem si řekl, že ten telefon musím dát na chvilku stranou. A posledních několik dní jsem na něm vůbec nebyl. Takže si dávám dohromady svou hlavu a sám sebe. Srovnám si, co vlastně chci. A pak bych rád odpověděl všem. Samozřejmě je tam i pár dívek, co mi píšou a zajímají mě. Já jsem tomu otevřen, protože bych chtěl mít rodinu. A uvidíme, jestli mi i tohle Survivor přinese.

Už máš rozmyšlené, co uděláš s penězi, které jsi vyhrál?

Plán mám. A moc dobře vím, co s nimi chci udělat. Poslední roky jsem se dost finančně trápil. Přiznám se, že to byl i jeden z důvodů, proč jsem šel do Survivoru. Poslední dobou jsem slýchal, že 2,5 milionu je málo. Že to není žádná motivace. Tak já musím říct, že pro mě je obrovská! A na ostrově jsem si to připomínal každý den. A pro mě to znamená to, že se dokážu postavit na vlastní nohy. A mám možnost začít znovu. Část peněz chci investovat, z druhé části žít a postarat se o sebe.

Co tvá aklimatizace? Nejsi ještě hlavou na ostrově?

Hlavu tady mám. A vlastně i vnitřně se cítím dobře. Ale vnímám to tak, že posledních 20 dní na ostrově pro mě bylo trauma. Vnímám, že moje tělo je ještě v šoku. Pořád se přejídám, nemám režim a je těžké se vrátit. Ale čím déle to trvá, tím víc mi to začíná vadit. A já se přesvědčuji o tom, jak moc je režim a řád v mém životě důležitý.

Chodí ti hejty? Co na ně říkáš?

Pár krutých mi opravdu přišlo. Ale víc chodí těch krásných zpráv, které mě dojímají. Dokonce mi napsala nějaká paní, že ji v jejich pětašedesáti letech obrovsky inspiruji. Což inspiruje i mě. A ohledně hejtů nemám moc co říct. Spíš mi přijde líto, že na sebe jsou lidi takhle sprostí naprosto bezdůvodně. Oni se hejtují dost sprostě i mezi sebou. A já si říkám, proč to vlastně dělají.

Jsi ještě plný emocí. Dokázal bys Survivor shrnout ve dvou větách?

Na to mám jednoduchou odpověď, která nemá nic společného s ostatními. Pro mě je to jednoduše splněný sen. 

Sluneční ochrana pro výherce Survivoru

Vítěz Survivoru 2023 získal jako dárek opalovací krém Intense Protect Ultra voděodolný fluid SPF 50+ chránící nejen před UVB-UVA zářením, ale také nebezpečnou částí slunečního záření: viditelným vysoce energetický modrým světlem HEV. Je přizpůsobený nejintenzivnějším slunečním podmínkám i nejzranitelnější pokožce. Vstřebá se do pokožky během 3 sekund, poskytuje jí intenzivní hydrataci po dobu 8 hodin a pokožku nevysušuje. Nezanechává bílé stopy. Je mimořádně odolný vůči vodě a potu. Je ultra voděodolný, vhodný pro kojence od 6 měsíců, děti, těhotné ženy, pacienty po dermatologických zákrocích a zhojenou tetovanou pokožku. Složení má velmi dobrou kožní i oční snášenlivost. Jeho netoxické solární filtry nemají žádný vliv na korály, fytoplankton a zooplankton a respektuje tak mořskou biodiverzitu. K dostání v kamenných a online lékárnách (www.avene.cz).

Modré sluneční záření existuje

Modré světlo ze slunce je skrytý nepřítel způsobující vznik pigmentových skvrn, předčasné stárnutí kůže a hloubkové poškození buněk. Modré světlo, to nejsou jen obrazovky počítačů a televizí, modré světlo vyzařuje převážně slunce. Světelná intenzita slunce je až 1000x vyšší než u obrazovek. To znamená, že byste museli před tabletem strávit 64 dní, abyste byli vystaveni stejnému množství světelného záření, jako za jednu hodinu na slunci. Naštěstí ochrana před ním je již na světě. Francouzská dermokosmetická značka Avène vyvinula před časem 1. vlastní patentovaný širokospektrální filtr TriAsorB™, který je inspirován přirozenou ochrannou funkcí melaninu. Chrání pokožku nejen před UVB a UVA zářením, ale i před modrým světlem. Přípravky sluneční ochrany Avène obsahující tento unikátní filtr snižují riziko vzniku hyperpigmentací o 72 % a hloubkové poškození buněk o 95 %.

Partnerem tohoto videa je francouzská dermokosmetická značka Avène.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady