Karolína v Survivor 2023: Koho poslala do pr***e?

Znáte ji především z muzikálů, filmů a seriálů. Herečka a zpěvačka Karolína Krézlová se rozhodla jít do soutěže Survivor s vervou. Dokazuje to fakt, že na ostrově v nejdrsnější reality show vydržela do samého konce.

Do soutěže šla se slovy: „Co dáš, to se ti vrátí. Taktizovat nechci. A budu se rozhodovat srdcem.“ To se ze začátku také snažila dodržet. V soutěži se snažila upřednostnit všechny ostatní, se všemi se rozdělovala. Byla také někým, kdo se snažil vyhýbat tlakům. Hrála spíše z povzdáli. To se ovšem nevyplatilo. Karolína to vidí následovně: „Naučila jsem se stát si za svým rozhodnutím. I když potom jsem věděla, že za to přijde nějaký trest.“

Konflikty

Rozhodnutí Karolíny stát si za svým přivodilo hned několik dramatických chvil. Nejdříve se nepohodla se Soňou, Ta se s Karolínou nemazlila a vyjádřila svůj názor následovně: „Takhle to nefunguje, Karolíno! A nebuď jako malé dítě. (...)  Jak já můžu vědět. co ty po mě chceš!“ 

Další soutěžící, která si nesedla s Karolínou, byla Bára. „Já nejsem člověk, který by byl sprostý a někomu nadával, ale Báru jsem prostě poslala do pr***e, protože už mě fakt strašně štvala. A bylo z toho to, co z toho bylo,“ okomentovala situaci Karolína po hádce s Bárou. Ta na Karolínu také nešetřila „chválou“. Nazvala jí lhářkou a zlodějkou.

Duely

Karolína se opřela do hry a netajila se s tím, že chce vyhrát. Řekla si, že není žádný důvod to někomu dávat: „Proč já bych vlastně měla končit? Chtěla jsem sem, bude mi to líto.“ 

(Ne)přátelství

Karolína měla nejblíže k Pepovi: „Já jsem celou dobu tady držela s Pepou. Vlastně dostali jsme se celkem daleko. Až do sloučení. Je to takový můj parťák.“ Nakonec to ale vypadalo, že Pepa to úplně stejně nevidí. Karolína nemohla unést zradu, když si vybral Andrejku jako parťačku na odměnu. „Když jsem odcházela z toho nástupu, jsem zase skoro zadržovala slzy, protože to byl pro mě podraz. Tak on šel a říká, že je to Survivor,“ svěřovala se Karolína Johance, kterou vyměnila za Pepu. Více se dozvíte ve videu výše. 

Survivor 2023

Finále drsné reality show Survivor se blíží! Sledujte ho ve čtvrtek 18. května od 21:35 na Nově. Nebo o den dříve na Voyo.

Pokud vás ale zajímá, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023, tak sledujte pořad Highlights s Evou Hronkovou nebo pořad Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou.

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady