• Pořady
  • Survivor
  • Naštvi Karolínu, končíš v Survivor. Jak fungují záhadné triky sexy herečky?

Naštvi Karolínu, končíš v Survivor. Jak fungují záhadné triky sexy herečky?

Ačkoliv si Karolína od prvního dne na ostrově stěžovala a opakovala, že chce domů, ve sloučeném kmeni Rivalů se stále drží. A vypadá to, že vše vychází podle jejích představ. Prakticky všichni bývalí Hrdinové, kteří už show opustili, šli domů na její popud.

Kdo je vlastně pohledná herečka, která nejprve působila velmi nenápadně a která nyní platí za jednu z největších hráček celého kmene?

Herečka se špatnou minulostí?

Těsně předtím, než Karolína odletěla do Dominikánské republiky, se svěřila se pro web nova.cz, že by chtěla, aby ji po skončení viděli jako člověka, který byl upřímný a o lidech nemluvil za jejich zády. Mrzí ji, že až doteď ji média vykreslovala jako „pipinku“, což by ráda vyvrátila. „Mám koně, mám normální rodinu, starám se o lidi kolem sebe a nejsem jen ta holčička z Prahy, která chodila s někým slavným,“ stěžuje si Karolína, která si uvědomuje, že i její filmové role vycházeli z tohoto zažitého šuplíku.

Introvertka, posrá*ek i Survivor

„Jsem introvert, nesmělá, dobrodružná, ale stal se ze mě posrá*ek a chci v sobě najít vášeň pro takové blázniviny, jako je Survivor. Hlásila jsem se už vloni, s tím přišly moje kamarádky, že mě vidí jako člověka, který by si to měl zkusit. Nad vínem jsme vyplnili přihlášku, já jsem prošla castingem a nakonec jsem se nehodila do modrého týmu. Proto jsem to letos zkusila přes červený, nečekala jsem, že se dostanu, protože nejsem nějak extrémně slavná a nemám velkou fanouškovskou základnu na sociálních sítích,“ uvádí Karolína. Na ni si pamatuje i loňský vítěz Survivora Vláďa. A to z castingových kol. Vypadá to, že Karolína měla o účast v drsné reality show opravdový zájem. Je její předstíraná touha jet domů a soutěž vzdát jen součástí její strategie?

Koho poslala Karolína domů?

Od začátku to vypadalo jen jako nedopatření, postupem času se však ukázalo, že Karolína má zřejmě speciální schopnost, kdy dokáže ostatním členům vnuknout myšlenku, koho poslat domů. Povedlo se jí to prakticky se všemi členy původního kmene Hrdinů. Na její „přání“ šla domů Soňa, Bára, Kateřina, Pítr, Filip (toho znáte z reality show Farma), Pavlína a Matěj. Několikrát už se jí povedlo utéct hrobníkovi z lopaty a jako vítězka duelu se s ledovým klidem vrátila zpátky na ostrov. Vypadá to, jejím dnům rozhodně není v soutěži konec.

Kdo zradil Karolínu?

„Po Pepově lehčí zradě přišla i od Tomáše, protože já jsem si přála zavolat rodině,“ svěřila se v šestadvacátém díle Karolína na kameru. Velmi se jí dotklo, že po sloužení si ji zatím ani jednou právě oni nezvolili jako parťáka na odměnu. A z toho Karolína nemá radost: „Byla jsem si jistá, že mě Tomáš na odměnu vezme, protože jsme spolu mluvili o tom všem, co se doteď stalo. Řekla jsem mu i o nedůvěře, kterou jsem v něj měla. A plácli jsme si a udělali spolu takový deal.“ Jestli bude Tomáš a Pepa další, koho Kája pošle z kola ven, uvidíme již v nejbližších dnech. Nicméně klobouk dolů nad strategií, kterou Karolína hraje. Uvidíme, jestli si díky ní vyslouží titul Survivor 2023.

​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady