• Pořady
  • Survivor
  • 30. díl Survivor? Karolína získala imunitu díky lenochodovi!

30. díl Survivor? Karolína získala imunitu díky lenochodovi!

Co přinesl 30. díl s podtitulem „Bacha na Karolínu“? Kromě (překvapivé) Karolíny v něm uvidíte souboj lenochodů. A pak také kmenovou radu, kde dojde na ostré hádky. Lenochody na stromy, jdeme na to!

Bez Pepy to na ostrově prořídlo. A i když ho ze hry poslala Johanka Kájou, obě dvě si nad jeho odchodem alespoň posteskly. To se hned pozná charakter!

Souboj lenochodů

Souboj o imunitu vypadal jako návštěva pavilonu lenochodů v zoo. Martin se nemohl ze zdravotních důvodů soutěže zúčastnit. A tak na kládě viseli čtyři jedinci (dvě samice a dva samci). Nejlíp se s kládou poprala lenochodice Kája. Ta si na krk nasadila náhrdelník individuální imunity a stala se první účastnicí semifinále. A taky nejobletovanější členkou kmene.

Přemlouvání Karolíny

Do soukromého boje o finálovou čtyřku se zapojila nejen Johanka, ale také Adam, Tomáš a vlastně svým způsobem i Martin. Prostě přemlouvání kdo koho a s kým by chtěl do duelu začalo!

A kdo vypadl před branami semifinále? Mrkněte na Voyo, tady, to nenajdete!

Pepa s babičkou

Asi víte, že v minulém díle vypadl Pepa. Co o něm po příletu na letišti řekla jeho legendární babička? Podívejte se na video níže. 

​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Finále drsné reality show Survivor sledujte 18. května od 21:35 na Nově. Nebo o den dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady