Možná to přijde! Pítr ze Survivor naznačil, jak to bude s Gábi dál

V pořadu Na ostro(v) byl tentokrát hostem Pítr, legendární využivatel skrytých imunit. Tomáš Zástěra se ho podrobně vyptal na dění na ostrově! A také na to, co se stalo hned po jeho návratu...

Dostal Pítr po příjezdu z ostrova tři facky? A rozhodl se posunout svůj vztah s Gábi na další level? Přečtěte si celý rozhovor, nebo se na něj podívejte videu.

Pítr, velký taktik. Pojďme probrat, kdy využít a nevyužít skrytou imunitu.

Čekal jsem, že to mi řekneš ty. Že se od tebe něco přiučím.

Tak já ti to řeknu, využil jsi ji pozdě.

Ano, teď už to vím taky. Stalo se, ale protože jsem neviděl to, co diváci u obrazovek, tak jsem nevěděl, že se tam kují pikle a mohlo by se to takhle zvrhnout. Ta imunita mi nepřinesla takové štěstí, jak jsem si myslel. Ale alespoň přinesla štěstí někomu jinému.

Pro mě byl legendární tvůj výkon s pokličkou a rozděláním ohně. Všeobecně se ti začátek hodně povedl. Kde se to zvrtlo, že tě ostatní začali psát a nemohli ti přijít na jméno?

Myslím si, že právě po tom úvodu jsem v ostatních vyvolal pocit, že jsem silný hráč. Dokonce se uvažovalo o mém jménu jako o případném kapitánovi. Věděl jsem, že to není úplně dobrá pozice. Takže nálepka silného hráče už mi zůstala a v tu chvíli nastal můj pád.

Spousta vypadlíků říkala, že k nim kmen hrdinů nebyl přívětivý. Jak jsi ho vnímal ty?

Myslím, že jsme spolu naopak vycházeli hodně dobře. Ani jsem tam neviděl nic, co by v někom mělo vyvolat pobouření. Ale samozřejmě si někdo rozumí víc a někdo míň. S tím mám zkušenost už z Love Islandu.

Byla pro tebe ta zkušenost z Love Islandu přínosná i pro Survivor?

Upřímně – to je tak odlišné jako nebe a dudy.

V Love Islandu jsou víc dudy?

Přesně tak. Tady to bylo úplně něco jiného a my sami jsme byli překvapeni, jak moc přísné to je. Říkali jsme si, že nás dva tři dny nechají trápit a pak nám přidají nějaké jídlo a postarají se o nás. A pak jsme zjistili, že je realita úplně jiná. To nás profackovalo a probralo a museli jsme se ohánět a bojovat o přežití.

Co ti běželo hlavou po prohraném duelu s Filipem?

Výčitky a litování. A že jsem to překombinoval. Hlava mi běžela o sto šest a nadával jsem si, co jsem to udělal. Ale s odstupem času mi došlo, že každý máme nějaký osud. A ten můj byl, že jsem ten večer měl vypadnout. Teď už se na to dívám jako na obrovský zážitek. Jsem rád, že jsem to přežil ve zdraví, že se mi nic nestalo, a odnáším si z toho jen to dobré.

Ty ses v jednu chvíli snažil zneviditelnit. Tahle taktika se ale úplně nepovedla...

Mně v jeden moment pomohlo i to, že jsem tam chvíli bojoval s nějakou infekcí. Takže jsem byl polomrtvý a sotva jsem chodil. Ale moje taktika byla nebýt tak výrazný. Takže když se rozhodovalo o výraznějších pozicích v soubojích, tak jsem byl rád, že se o to přihlásil někdo jiný. A to mi vyhovovalo, i když k nám přestoupili Tomáš a Matěj. Za ně jsem se chtěl schovat. Ale bohužel byl můj začátek tak výrazný, že na něj nikdo nezapomněl, a dopadlo to tak, jak to dopadlo.

Já jsem si ze Survivor odnesl bolavé koleno, kotník a ulomený zub. Co všechno si Pítr odvezl ze Survivor?

Kromě zážitků neštěstí nic negativního. S infekcí jsem se nějak popasoval na místě. V jednu chvíli jsem musel být i na kapačkách, ale nikdy jsem se nedostal do stejné fáze, jako byla Kačka nebo Tomáš, kteří museli být hospitalizovaní.

Řešilo se to snad úplně všude, tak se mi k tomu vyjádři jednou větou. Jak to bylo mezi tebou a Andreou?

Jednou větou? Kamarádství jako hrom. Nic jiného v tom není. Myslím, že ty sám víš, jaká ona je. Je to obrovský parťák, člověk, co oplývá pozitivní energií a  nikdy si nestěžuje. A to je přesně ten člověk, se kterým tam chceš trávit čas. Protože všichni tam s něčím bojují, každému někdo chybí a má hlad. A když to pak posloucháš od všech dokola, tak ti to nepomáhá. Takže když je tam někdo, kdo se na tebe směje a řeší s tebou nějaké jiné věci a pomáhá ti, tak ta jeho přítomnost je mnohem příjemnější.

Jaký byl návrat domů a zjištění, co všechno se řešilo?

V první chvíli jsem se tomu smál a pak mi došlo, že jsem jediný, kdo se tomu směje. Takže jsem trochu zvážněl a začal zjišťovat, co se všechno stalo, proč to vzniklo. A po tom, co jsem to viděl, a vím, jaká byla realita, mi došlo, že je šílené, jak to může někdo vidět úplně rozdílně. Mě by to tam vůbec nenapadlo. Ale když jsem ty sestřihy viděl, řekl jsem si, že by to tak mohlo vypadat. Tak jsem si říkal, co s tím mám dělat.

Jaký bude mít návrat Andrea?

Doufám, že příjemný. Snažil jsem se vysvětlit, že i ona je v tom nevinně. A ona rozhodně za nic nemůže. Když už, tak ať ta vlna jde za mnou, protože já si z toho nic nedělám. To samé vůči Gabče. Ať lidi pomlouvají mě, ale mrzí mě to vůči ní. Ona to musela snášet a čelit tomu, že se jí na to každý ptal. Byl bych mnohem radši, kdyby si i Andreu lidé pamatovali jako tu missku, o které všichni říkali, že bude do dvou dní pryč, a ona to zvládá takhle skvělým způsobem a s grácií.

Doma s Gábinou je tedy vše zalité sluncem?

Ano, dostal jsem tři facky! Ne, dělám si legraci. Nebyl žádný problém. Ano, poprvé, když jsme si zavolali, tak tam byl malý zádrhel. Protože ve chvíli, kdy jsem zavolal, že letím domu, ona akorát odletěla tam, odkud jsem letěl já. Prostě jsme se vyměnili. Takže ze dvou dnů, kdy jsem si říkal, že už vše bude zalité sluncem, se staly dva týdny. Ale opravdu nenastal jediný moment, kdy bychom o něčem pochybovali nebo se bavili o tom, že bychom se měli kvůli něčemu rozejít.

Takže vztah se posunul dál, do jiné dimenze. A tím pádem – bude to Cartier, nebo Tiffany?

Protože jsem Survivor nevyhrál, tak nevím, jestli budu mít na tyhle značky prstýnků. Ale probereme to radši až pak.

Já samozřejmě nechci nějak bulvárně naznačovat, jestli se něco takového bude dít. Ale je to ve hře?

My jsme nikdy nic neplánovali, takže až bude ta správná chvíle, tak možná přijde někdy i to… Jak naznačuješ. Šimrání prsteníčku.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

​ 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady