Johanka ze Survivor je bojovnice! Na internetu se strhla vlna podpory po jejím přiznání

Survivor nepřináší jen hromadu zážitků, na které budou soutěžící vzpomínat do konce života. Patří k němu i chvíle, kdy byste se nejraději zavřeli někde v soukromí a minimálně několik dní se neukazovali světu. Podobný okamžik má za sebou i Rebelka Johanka, která musela s nepříjemnou pravdou ven.

Po tom, co Rebelové opět prohráli souboj o odměnu, se otevřelo téma, které v sobě Johanka nosí už dlouho a které rozhodně nebylo lehké publikovat na veřejnosti.

Zdravotní problém

„Mám takový nepříjemný zdravotní problém. Je to dost nepříjemné, ale trpím na inkontinenci. Takže mi celou dobu při souboji unikala moč,“ přiznala Johanka, kterou veřejné prohlášení dohnalo až k slzám.

Slova podpory

Přes první šok se jí však do jednoho všichni soutěžící zastali a slova podpory přidal i moderátor Ondřej Novotný. „Klobouk dolů, jak jsi to zvládla. Víc k tomu nedokážu říct a dát ti nějaké jiné konejšivé slovo, než, že jsi statečná, jak jsi se k tomu postavila. Jsi opravdu statečná, že to takhle nahlas říkáš. Klobouk dolů!“

Zpověď na kamery

Po návratu na ostrov se o svém problému Johanka rozpovídala i na kameru. „Je to těžká výzva mluvit otevřeně o ženských intimních problémech v mužském světě. Ale určitě to není ostuda a myslím, že tím trpí mnoho žen, jen se o tom nemluví. Je to tajemství, protože je to velmi nepříjemné.“

Podpora veřejnosti

Po odvysílání středečního dílu se na sociálních sítích strhla lavina podpory na Johančin účet. „Klobouk před ní dolů. Musí to být nepříjemná komplikace, obzvlášť v jejím věku.“ „Je to bojovnice! Teď se o tom určitě bude více mluvit. A takové problémy mívají ženy po porodu a někdy se toho už nezbaví. Každopádně borka, že je v takové soutěži s tímhle.“ „Mně vhrkly slzy do očí, jak to řekla. Tohle přiznání je strašně těžký a myslím, že dodala sílu spoustě žen, že to není hanba,“ dodala další divačka.

Na video celé situace po souboji o odměnu se podívejte výše.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál, a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady