• Pořady
  • Survivor
  • Kmenové rady Survivor 2023! Kdo pro koho hlasoval a proč?

Kmenové rady Survivor 2023! Kdo pro koho hlasoval a proč?

Kdo pro koho hlasoval na kmenové radě? To je jedna ze stále se opakujících otázek! V tomto článku najdete všechny kmenové rady a hlasy, které v drsné reality show Survivor 2023 padly.

Nevděčná první kmenová rada se týkala kmene Rebelů. Ti nakonec rozhodli, že první, kdo opustí ostrov, bude atletka Tereza. Video najdete výše.

Soňa

​​Druhou vypadlou z drsné reality show Survivor byla Soňa. Podívejte se, kdo z Hrdinů pro ni na kmenové radě opravdu hlasoval.

Hanka

Barmanka Hanka se vydala na cestu z Dominikánské republiky jako třetí. Její vypadnutí bylo velkým překvapením. Kdo pro ni hlasovat?

Vašek a Bára

​Vypadnutí Vaška bylo hodně nečekané. Herec bohužel musel soutěž opustit jako čtvrtý. Nešlo ale o výsledek kmenové rady. Za vším stálo zranění kolene. Pátá z drsné reality show odešla Bára. 

Lída

Na páté kmenové radě opustila Survivor cestovatelka a průvodkyně Lída. Bylo hlasování jednoznačné? Na to se podívejte ve videu z páté kmenové rady.

Kateřina

Kateřina se svezla na jedné vlně se svojí přítelkyní Barborou a její emocionální výbuch už se jí nepovedlo napravit. Kateřina se ve dvanáctém dílu volbou Filipa dostala do duelu s Pítrem a jen pár vteřin rozhodlo o tom, že právě ona bude sedmá, která opustí ostrov.

Jirka, Švanci a Martin

Další kmenová rada byla plná překvapení. Nejen, že na jejím začátku ze soutěže odstoupil realitní makléř Jiří, do duelu byl zvolen nejstarší soutěžící z kmene Rebelů, Martin. Ten svoji nominaci rozhodně nečekal. Držitel individuální imunity Adam pak svou volbou rozhodl o tom, že se proti Martinovi v duelu postaví miláček publika Švanci.

Filip a Pítr

Po osmé kmenové radě se v duelu proti sobě postavili Filip (měl největší počet nominací od spoluhráčů a Pítr (do duelu ho poslal Tomáš).  Ačkoliv šlo o vyrovnaný souboj, byl to právě Pítr, který jako další opustil ostrov a show Survivor.

Filip a Karolína​​​​

Poprvé v historii této řady drsné reality show se ocitl jeden kmen dvakrát po sobě na kmenové radě. Šlo o Hrdiny. A jejich cíl byl jasný. Dostat Andreu z kola ven! Ona ale všechny převezla tím, že použila skrytou imunitu, kterou zdědila po Pítrovi. Do duelu se tedy dostal Filip, ačkoliv na kmenové radě získal pouhé dva hlasy. Matěj s náhrdelníkem individuální imunity k němu do duelu zvolil Karolínu, která ho však nakonec přehrála.

 Andrea a Pavlína

Smolný hattrick poslal Hrdiny opět na kmenovou radu. Ta rozhodla a jasnou volbou do duelu poslala Andreu. Matěj s náhrdelníkem individuální vedle ní do duelu postavil Pavlínu, čímž Pavlínu zradil. 

Matěj a Tomáš

Na kmenové radě, která, jak říká moderátor soutěže Ondřej Novotný, vstoupila do dějin drsné reality show Survivor, se muselo opakovat hlasování. V prvním kole by nejvíc hlasů získala od spoluhráčů Karolína. Protože ale Johanka zahrála skrytou imunitu právě na ni, hlasy se nepočítaly, a tak se muselo rozhodnout mezi Tomášem a Matějem. Nakonec se právě oni dva proti sobě postavili v duelu, který o vteřinu prohrál Matěj.  

​Žaneta a Johanka

První kmenová rada po sloučení a první člověk, který odejde z kmene Rivalů na místo porotce. Všichni na svých zádech cítili terč a kmenová rada se neobešla bez hádek a dohadování. Soutěžící ale nakonec vyhlasovali Žanetu. Individuální imunitu vyhrál Tomáš a ten bez mrknutí oka do duelu jmenoval Johanku, která následně Žanetu v duelu porazila.

​​Karolína a Kulhy

Další kmenová rada po sloučení byla opět legendární! Ačkoliv to do poslední chvíle vypadalo na duel mezi Karolínou a Martinem, nakonec do něj (volbou Tomáše) nastoupil Kulhy. A protože se už po několikáté Karolína ukázala jako silná hráčka, Kulhy musel z kola ven.

Kristian a Tomáš

Na druhé kmenové radě po sloučení se o místo v duelu přihlásil Kristian. Nejvyšší počet hlasů získal Tomáš. A tak bylo o duelu jasno. Podívejte se, kdo pro koho hlasovat a proč.

Barbora a Tomáš

Na patnácté kmenové radě zahrál skrytou imunitu Martin. Hlasy pro něho se tedy nepočítaly a do duelu byl zvolen Tomáš. Vedle něj se postavila Barbora, která nakonec soutěž opustila. 

​Andrea a Tomáš

Na šestnácté kmenové radě zahrála výhodu Johanka. Sebrala Tomášovi hlas – a tím pádem poslala do duelu Andreu. Ta soutěž opustila v duelu vedle Tomáš, který si tím připsal už čtvrté vítězství.

Tomáš a Pepa

Sedmnáctou kmenovou radu opět ovládla Johanka. Nejenže na ni přišla s náhrdelníkem individuální imunity na krku, navíc se rozhodla zahrát skrytou imunitu ve prospěch Martina. Tím pádem byl do duelu opět poslán Tomáš. A jako jeho soupeř byl zvolen Pepa. Ten kvůli zranění duel nezvládl a jako další soutěžící opustil ostrov.

Tomáš a Adam

Poslední dobou hodně míchá kartami ve hře Johanka. A to i když nemá náhrdelník imunity na krku. Tentokrát byl do duelu zvolen Tomáš a Adam. Tomáš si připsal na své konto další vítězství a Adam po prohraném duelu opustil soutěž.

Johana a Martin

Devatenáctá kmenová rada se nesla v překvapivě přátelském duchu. Nejen, že došlo k velkému usmíření mezi Johankou a Tomášem, ale i ostatní hráči se rozhodli tentokrát hrát s otevřenými kartami. Podívejte se, jak dopadlo hlasování na předposlední kmenové radě letošní řady Survivor.

​​​​Kdo je podle vás kandidát na vítěze? 

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

   

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady