Kmenové rady Survivor 2023! Kdo pro koho hlasoval a proč?

Kdo pro koho hlasoval na kmenové radě? To je jedna ze stále se opakujících otázek! V tomto článku najdete všechny kmenové rady a hlasy, které v drsné reality show Survivor 2023 padly.

Nevděčná první kmenová rada se týkala kmene Rebelů. Ti nakonec rozhodli, že první, kdo opustí ostrov, bude atletka Tereza. Video najdete výše.

Soňa

​​Druhou vypadlou z drsné reality show Survivor byla Soňa. Podívejte se, kdo z Hrdinů pro ni na kmenové radě opravdu hlasoval.

Hanka

Barmanka Hanka se vydala na cestu z Dominikánské republiky jako třetí. Její vypadnutí bylo velkým překvapením. Kdo pro ni hlasovat?

Vašek a Bára

​Vypadnutí Vaška bylo hodně nečekané. Herec bohužel musel soutěž opustit jako čtvrtý. Nešlo ale o výsledek kmenové rady. Za vším stálo zranění kolene. Pátá z drsné reality show odešla Bára. 

Lída

Na páté kmenové radě opustila Survivor cestovatelka a průvodkyně Lída. Bylo hlasování jednoznačné? Na to se podívejte ve videu z páté kmenové rady.

Kateřina

Kateřina se svezla na jedné vlně se svojí přítelkyní Barborou a její emocionální výbuch už se jí nepovedlo napravit. Kateřina se ve dvanáctém dílu volbou Filipa dostala do duelu s Pítrem a jen pár vteřin rozhodlo o tom, že právě ona bude sedmá, která opustí ostrov.

Jirka, Švanci a Martin

Další kmenová rada byla plná překvapení. Nejen, že na jejím začátku ze soutěže odstoupil realitní makléř Jiří, do duelu byl zvolen nejstarší soutěžící z kmene Rebelů, Martin. Ten svoji nominaci rozhodně nečekal. Držitel individuální imunity Adam pak svou volbou rozhodl o tom, že se proti Martinovi v duelu postaví miláček publika Švanci.

Filip a Pítr

Po osmé kmenové radě se v duelu proti sobě postavili Filip (měl největší počet nominací od spoluhráčů, s Pítrem (do duelu ho poslal Tomáš).  A ačkoliv šlo o vyrovnaný souboj, byl to právě Pítr, který jako další opustil ostrov a show Survivor.

​​​​Kdo je podle vás kandidát na vítěze? 

​​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

   

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady