Drogy, alkohol a těžké dětství Tomáše ze Survivor: Co se mu v životě přihodilo?

Tomáš Weimann je v Survivor podle divácké ankety jasným adeptem na vítěze nejdrsnější reality show světa. Moc toho ale zatím o sobě neprozradil, kromě toho, že jezdí na skateboardu. To se nyní změnilo!

Tomáš nás konečně nechal trochu více nahlédnout do svého soukromí, když se Karolíně svěřil se svými životními strastmi. Co všechno zažil?

Dětství

Tomáš má 4 sourozence, ale každý z nich má jiného otce. Tomášova matka se o všechny starala úplně sama, protože jí to s žádným mužem nakonec nevyšlo. Bydleli v malém bytě v panelovém domě a bylo pro ně těžké se navzájem zvládat. „Doma byly nějaké ty rozbroje, potyčky a spousta hádek. A v takovém prostředí být nechceš. Jako mladší jsem viděl na mámě všechno špatně. Pak jsme se pohádali a já odešel z domu,“ říká Tomáš.

Problémy

Když Tomáš odešel z domu, neměl kam jít. Naštěstí to ale uměl na skateboardu a měl sponzory, díky kterým získal nějaké peníze. Ale pak nastalo to nejhorší: „Měl jsem dlouhé období, kdy jsem měl trable s alkoholem a drogami. Asi je to spojené s dětstvím a tou výchovou. Chyběl mi celý život otec, i když jsem měl jak biologického, tak nevlastního. Oba jsou ale už po smrti. Všechno se to na mě sesypalo – rozchod, osobní problémy. Nezvládal jsem svůj životní styl.“

Uvědomění

Když se teď Tomáš zpětně ohlédne, vidí všechno úplně jinak. „Teď si uvědomuji, že se máma snažila dělat všechno, co mohla, a já to tenkrát neviděl.“ Po tom všem měl ale obrovské štěstí, protože odjel do Jižní Koreje, kde ho čekal životní restart. „Tam jsem si poprvé vyzkoušel meditaci a všechno, co je spojené s hlavou. Byl to první impuls k tomu, aby to nastartovalo můj začátek. Všechno pak od té doby dospělo do bodu, kde jsem teď.“

Reality show

I kvůli své nelehké životní cestě se Tomáš nakonec přihlásil do Survivor. „Chci ukázat, že i všechny rány, které člověk schytá, může využít k tomu, aby životem mohl zas jít dál. Když totiž člověk dělá, co ho baví, a dělá to nejlíp, jak dovede, tak se může stát, že ho to dostane tam, kam netušil, že ho to může dostat. Věřím, že je to tak v životě se vším,“ svěřil se Tomáš.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál, a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady