Tomáš ze Survivor se změnil k nepoznání! Z Wolverina Aquamanem?

Celý v bílém, víno v ruce a dlouhé vlající vlasy s pozadím Pražského hradu při západu slunce. Ačkoliv by se mohlo zdát, že Prahu navštívil herec Jason Momoa, opravdu jde o jednoho z favoritů show Survivor Tomáše Weimanna.

​Jen pár hodin po tom, co byla na jeho Instagramu zveřejněna fotka jeho dřívější image, fanoušci už se pustili do komentování.

Tomáš Weimann

Podle jednoho komentáře vypadá vizuálně jako úžasné kombo mladého Clinta Eastwooda a Hugha Jackmana. Jiný praví: „Mě přijde že mu snad sluší všechno!“

Z Wolverina se stal Aquaman

Vzhledem k tomu, že Tomáš platí mezi fanynkami za velkého fešáka a favorita letošní řady Survivor, i jeho dřívější look zaznamenal nebývalý ohlas. Zatímco byl do dnešního dne považován za dvojníka Wolverina, zveřejněním fotky s dlouhými vlasy si vysloužil přezdívku Aquaman.

Velká neznámá

Co však stále zůstává velkou neznámou, je soukromí Tomáše. Jediné indicie, které od něj máme, jsou takové, že žije se svými dvěma psy a že se živí jako profesionální trenér skateboardingu. „V životě jsem měl různé fáze a období a vždycky jsem do nich dal maximum, což mě pak samozřejmě sejmulo, protože cokoli dělat tímto způsobem je zkrátka špatně. A já jsem si uvědomil, že nejlepší je vše udržovat v rovnováze, ať už se to týkalo rodiny, vztahu, či dalších aspektů života. A momentálně se mám úplně nejlépe, jak jsem se kdy v životě měl.“ 

Vzhledem k tomu, že nešlo nezaregistrovat jeho Survivor románek se soutěžící Žanetou, je pravděpodobné, že na něj doma  (kromě čtyřnohých spolubydlících) žádná partnerka nečeká.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady