V Survivor jsem byl nenápadný a nevyplatilo se to, říká Filip. Kam až se chtěl dostat?

Filip, Fifqo nebo Filda. Tolik přezdívek měl vítěz slovenské Farmy Filip Jánoš v Survivor 2023. Titul posledního přeživšího ale už nevyhraje, protože v osmnácté epizodě a po 45 dnech na ostrově soutěž opouští a vypadává ze hry.

Jak Filip zpětně vnímá duely, ve kterých se ocitnul, a jaká byla jeho strategie? Na to se rozhodl odpovědět ve svém videu na YouTube, kam se i tematicky oblékl.

Angažování

„Vypadá to, že jsem nic nedělal a nikomu nepomáhal, ale pomáhal jsem stavit přístřešek. Stavěli jsme ho s Kateřinou téměř tři hodiny. Ještě jsme ho stavěli nadvakrát. Stejně tak jsem pomáhal Pítrovi s lavičkou i chytat ryby. Fungoval jsem jako na zavolání, když řekli tak jsem šel a pomáhal,“ říká Filip.

Strategie a taktika

„Nejsem dobrý herec ani lhář a ani se tak neumím tvářit. Tohle jsem tedy úplně zavrhnul a hrál jsem svoji vlastní hru. Choval jsem se tak jako normálně. Byl jsem tichý, nevýrazný a naslouchal jsem. Mým cílem bylo se nenápadně dostat do sloučení. Mým problémem je být mezi vícero lidmi. A když už jsem si konečně zvyknul mezi nimi být a už si to i užívat, tak jsem vypadnul. V Survivor nikdy nevíte, co přijde a s čím Ondřej Novotný přijde. Jediné, co bych udělal jinak bylo to, že bych hledal skrytou imunitu,“ okomentoval Filip svou strategii ve hře a důvod možného vyřazení.

Duel s Pítrem

Filip se vyjádřil i k duelu s Pítrem: „Náš duel s Pítrem se zbytečně řešil. Všechno se detailně zkoumalo. Produkce na duel koukala i ve zpomaleném záběru a měla jej i z různých úhlů. Každopádně půl hodiny jsme tam stáli a já nevěděl a nechápal, jak upažit. Snažil jsem se moc nehýbat a čekal jsem, až to Pítrovi spadne, a tak se tak i stalo. Pítr šel domů a já zůstal.“

Duel s Karolínou

„Pítr strčil skrytou imunitu Andree do batohu. A ta mi na kmenové radě dala zpětně facku za to, že jsem Pítra vyřadil. Karolína ten duel zvládla strašně rychle. To byla hra dělaná přímo pro mě, protože jsem ji hrál na střední a věděl jsem, jak funguje. Karolína to zvládla ale za čtyři a půl minuty, úplně mě sundala. Ondra to také zkoušel a trvalo mu to víc jak deset minut – a ani to nezvládl. Chci si teď udělat simulaci té hry a zkusit si to doma bez stresu, jestli to dám hůř nebo lépe než Karolína. Stalo se to a já vypadl. Celkově to byl ale skvělý zážitek.“

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál, a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady