Sbohem, fialová! Filip ze Survivor podstoupil další razantní změnu image

Filip alias Fifqo šel do Survivor s fialovými vlasy a zpátky z ostrova se vrátil s hodně vymytou barvou. Teď po několika týdnech, co je zpátky doma, se rozhodl na svou kštici dát konečně další barvu!

Jakou barvu vlasů si vítěz slovenské reality show Farma a jedenáctý vypadlý ze Survivor 2023 nechal dát na hlavu a jak teď vypadá?

Splněný sen

Filipův sen vždy byl si obarvit vlasy na červeno. Splnil si ho po vyřazení ze Survivor – jeho vlasy teď mají rudě červenou barvu. Sám Filip se nechal slyšet, že vypadá, jako by byl po krvavé koupeli.

Filip
Filip  |  FOTO:  TV Nova

Všechny barvy duhy

Filip se barev nebojí. Za svůj život stihl mít modré, zelené i fialové vlasy. A když se mu barva vymývá, tak i všechny odstíny mezi nimi. S jakou barvou odlétal na Survivor 2023? S fialovou. Ale není to jen tak, má to svůj důvod! Kmeny jsou v barvách červené a modré, a jelikož je Filip v červeném kmeni a s druhým by se to pletlo, tak mu nezbývalo nic jiného, než si svoji modrou kštici obarvit na barvu jinou.

​Šel by Filip dohola?

Filip se v reality show Farma zařekl, že když bude mít jeho YouTube kanál 300 tisíc odběratelů, tak se nechá ostříhat. Jeden by si myslel, že jen pár centimetrů, ale ono ne. Filip to bere vážně a svým barevným vlasům by řekl sbohem. Vzal by to totiž mašinkou rovnou dohola! Bude se muset ostříhat, až se vrátí z ostrova? O tom rozhodnete vy! A ještě stále máte šanci o tom rozhodnout.

FOTO:  TV Nova

​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál, a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady