Youtuber Filip ze Survivor 2023 půjde dohola! Jaká je podmínka?

Do Survivor 2023 se přihlásil také youtuber Filip, známý jako Fifqo. Na ostrově ho rozhodně nepřehlédnete – má totiž dlouhé fialové vlasy!

Nastane někdy čas, kdy vítěz slovenské reality show Farma svou barevnou hřívu shodí? Ano! A my víme kdy.

Všechny barvy duhy

Filip se barev nebojí. Za svůj život stihl mít modré, zelené i fialové vlasy. A když se mu barva vymývá, tak i všechny odstíny mezi nimi. S jakou barvou odlétal na Survivor 2023? S fialovou. Ale není to jen tak, má to svůj důvod! Kmeny jsou v barvách červené a modré, a jelikož je Filip v červeném kmeni a s druhým by se to pletlo, tak mu nezbývalo nic jiného, než si svoji modrou kštici obarvit na barvu jinou.

Půjde Filip dohola?

Je to tak. Filip se v reality show Farma zařekl, že když bude mít jeho YouTube kanál 300 tisíc odběratelů, tak se nechá ostříhat. Jeden by si myslel, že jen pár centimetrů, ale ono ne. Filip to bere vážně a svým barevným vlasům by řekl sbohem. Vzal by to totiž mašinkou rovnou dohola! Bude se muset ostříhat, až se vrátí z ostrova? O tom rozhodnete vy!

FOTO:  TV Nova

Drsnou reality show Survivor Česko & Slovensko sledujte již 25. ledna na Voyo! A nebo 1. února na TV Nova. Televizní diváci se na ostrovany mohou těšit vždy ve středu a ve čtvrtek od 21:35 hodin.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady