14. díl Survivor? Hladový Švanci, Hrdinové na vlně a návrat Wolverina

Pokud si myslíte, že jste do dnešního dne viděli všechno, tak neviděli. 14. díl show Survivor opět překvapil. Jdeme na to! A držte se!

Další den na ostrově začal spřádáním aliancí proti Jirkovi. Jemu už prostě nevěří ani Kulhy v plotě: „Chtěli mě stáhnout do své aliance. A den po tom začal vykřikovat opak. Takže já už Jirkovi nevěřím. Prostě mu věřím nejmíň ze všech lidí z kmene.“

Návrat Wolverina

Narušení rodinné atmosféry v kmeni Rebelů se odrazilo na dalších dvou soubojích. Ty vyhráli Hrdinové. A podle vítězných skřeků Tomáše to vypadá, že se v něm opět probudil Wolverine.

Motivovaní soutěžící

Filipa, kterého znáte ze slovenské reality show Farma, začal bavit Survivor. Dokonce i Karolína obrátila: „Čím déle jsem v soutěži, tím víc mi to tu všechno dává smysl. A tím víc mě to baví. A tím, jaké teď máme prostředí, tak se mi paradoxně po pětatřiceti dnech nechce domů.“

A Martin? „Je nás tu devět. Čtyři tam a čtyři tam. Já jsem ten jazýček na vahách!“

Co jim do těch kokosů dávají, že je to tam najednou všechny tak baví?

Souboj o imunitu

Čtrnáctý díl začal soubojem o imunitu. Zahrál si o ni celý kmen. Potřebný bod, který týmy dělil od kmenové rady, si odnesli Hrdinové. A kdo z Rebelů si tentokrát nasadil náhrdelník imunity? Už podruhé Adam! A co si budeme říkat, to Rebelům zhatilo plány.

Pítr a Andrea

Pitrovi asi došlo, proč zatím nedostal jedinou zprávu od své Gábiny. „Náš vztah s Andreou je pouze herní. A moc dobře víme, jak to máme nastavené. Andrea moc dobře ví, jak to mám já. A já moc dobře vím, jak to mám já,“ vyjádřil se Pítr.

Chudák Švanci

Ještě než přišla kmenovka, která zahýbala počty ve hře, Bára oslavila narozeniny. Její dort byl pravděpodobně posledním jídlem, které se v táboře Rebelů nacházelo. Chudák Švanci!

Kmenová rada

Žaneta se přátelsky pokusila o poslední nápravu hry Jiřího a jeho rétoriky: „Nevyhovuje mi, jak mluvíš s lidmi v kmeni. Stavíš mě tu do role učitelky, ale způsob, jak mluvíš, tak to není ani výchovné, ani nejsi vzorem. Za mě je to neurvalé.“ A přišlo peklo. „Odstupuji ze hry,“ vyjádřil na kmenové radě Jiří svůj nesouhlas s pravidly hry. Více se dozvíte ve videu výše. Jiří se tak stává se osmým vypadlým z drsné reality show Survivor. A my se jdeme věnovat klasické kmenové radě. Hlasy a volba Adama poslaly do duelu Švanviho a Martina.  A kdo z nich dvou už sedí v letadle a míří zpátky domu? Mrknete na Voyo, tady se to nedozvíte!

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady