• Pořady
  • Survivor
  • 10 nejčastějších otázek 2. řady Survivor: Známe odpovědi!

10 nejčastějších otázek 2. řady Survivor: Známe odpovědi!

Nejdrsnější reality show Survivor vyvolává v divácích spoustu otázek. Ať už jde přímo o soutěžící, díly nebo bonusová videa. A my jsme se vám rozhodli odpovědět. Otázky jsme čerpali z komentářů pod příspěvky na Instagramu i Facebooku, kde jsme se ptali na to, co vás zajímá.

Tak pojďme na to!

Proč na konci dílu není, kdo a jak hlasoval na kmenové radě? A kde to najdu?

Výsledky hlasování jsou zveřejněné vždy po odvysílání dílu na stránkách nova.cz v bonusech.

Proč není na kmenové radě ukázáno, kdo koho volí do duelu?

Na kmenové radě je vždy ukázáno, kdo koho volí do duelu – stačí se pořádně dívat. Soutěžící s individuální imunitou vždy po přečtení všech hlasů nominuje do duelu druhého hráče. Vždy uvádí i důvod. 

Jak je možné, že jsou ženy vždy tak upravené, např. oholené podpaží apod.? A jak je to s WC?

Všem ženám (popřípadě i mužům) je před začátkem účasti doporučena laserová depilace. Většina účastníků z důvodu vlastního pohodlí tento zákrok podstoupí. Na laserovou úpravu vousů mohou v dnešní době chodit i muži. Těm, kterým roste přirozeně hezky účes, mají pouze šikovnou kadeřnici. Holky si češou vlasy vidličkou a copánky jim drží slaná voda, písek a určitě i špína. Každá má také k dispozici jednu gumičku na vlasy. Záchod na ostrově soutěžící nemají, nemají ani možnost vidět se v zrcadle či odraze. Natáčení má velice přísná pravidla. Štáb, který se pohybuje v blízkosti soutěžících, nesmí nosit sluneční brýle. Stejně tak auta, kterými soutěžící i štáb jezdí, nemají okna.

Proč jsou v Survivor lidi, kteří se už znají?

Český šoubyznys je malý rybníček. Je těžké najít někoho, kdo by se s někým neznal alespoň z pár akcí. Survivor je hra, kde se mění aliance i sympatie z minuty na minutu. I když s někým držíte basu (hlas), ve skutečnosti se často koušete do rtu, abyste udrželi emoce na uzdě. To, jak Survivor hrajete, je jen na vás. Existují i série, kdy záměrně do hry nastupují dvojice jako bratr a sestra, manželský pár nebo nejlepší kamarádi. Nejznámější jsou Blood vs. Water (jak USA, tak AUS verze), výjimkou nejsou ani All Stars série, kde se např. potkají někteří hráči i více něž podruhé (např. z USA Amanda a Parvati). 

Budou se volit kapitáni nebo bude výměna členů?

Kapitáni, výměna členů nebo ostrov vykoupení jsou jedním z mnoha herních prvků. To, zda se některý z nich v sérii objeví, je překvapení jak pro diváky, tak pro soutěžící. Každá série navíc nemůže být stejná jako ta předchozí.
 
Kde se soutěžící koupou a co se děje mimo kameru?

Soutěžící se koupou pouze v moři a jsou natáčeni 24/7. Kamera je vypnutá pouze při přesunech na souboj, kdy spolu soutěžící mají zakázáno mluvit, aby neunikla žádná informace o jejich strategii. 

Co člověk musí splňovat, aby se dostal do Survivoru?

Jedna z vlastností, která vám ulehčí hru, je přizpůsobivost. Je důležité dokázat se přizpůsobit nejen opravdu těžkým podmínkám pro život a hladu, ale také lidem a hře, která vám dokáže leckdy zbořit váš výborně promyšlený plán. Pokud se chcete přihlásit, dejte si záležet na castingovém videu – buďte upřímní a nebojte se říct, proč do této soutěže chcete jít a co z vašich životních zkušeností vám pomůže hru vyhrát. Videa, kde posilujete nebo tančíte, nám o vaší osobnosti příliš neřeknou.

Co a v jakém počtu mohou mít soutěžící u sebe?

Soutěžící u sebe mohou mít pouze oblečení. A to do 10 ks.

Proč Hanka nebyla v kmeni Hrdinů?

Hanka je povahou jasný Rebel, proto její zařazení bylo jasné. Přestože se jeden kmen skládá z většiny ze známých tváří, lidé jsou rozděleni do kmenů dle povahy a příběhu. Nicméně formát známé osobnosti vs. fanoušci je oblíbený po celém světě. A proto i my chceme dát šanci našim známým tvářím se této show účastnit. Podmínky k přežití mají všichni stejné. A pokud je v těchto řadách zájem se show účastnit, není důvod jim v tom bránit. I z Hrdiny se může v Survivor stát Rebel a naopak. 

Nastoupí do Survivoru Jakub Štáfek?

Pokud by do soutěže chtěl jít, určitě dostane šanci. To, zda bude nejlepším kandidátem, ukáže jenom casting nové řady. Ale věříme, že by to Kuba zvládl. 

Survivor 2023

Pokud by vás zajímalo ještě něco dalšího, tak se nebojte svou otázku napsat pod příspěvek. A my vám na ně zkusíme odpovědět.

Jiné peprnosti ale najdete i v pořadu Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v). A jestliže nechcete promeškat žádnou epizodu, tak pro vás máme TV Program!

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady