• Pořady
  • Survivor
  • Ondřej Novotný o zákulisí Survivor: Jaké tajné informace prozradil?

Ondřej Novotný o zákulisí Survivor: Jaké tajné informace prozradil?

Každá reality show má své zákulisí a informace, které se jen tak ven nedostanou. Survivor není výjimkou. Moderátor Ondřej Novotný ve svém živém přenosu na Instagramu ale pár informací prozradil.

O které pikantnosti z Dominikánské republiky se s diváky podělil?

Spaní na hotelu

Survivor je dost drsná reality show. Soutěžící, kteří podstupují boj o přežití na ostrově, to opravdu nemají jednoduché. „Otázka, jestli soutěžící spí na hotelu, nebo jsou na ostrově, mi přijde nesmyslná. Jsou na ostrově a neví nic o reálném světě. Na hotelu jsou pouze ti, co už ze soutěže vypadli,“ říká Ondřej Novotný.

Kufry a oblečení

Asi jste si mohli všimnout, že když soutěžící odlétali z České republiky, měli s sebou spoustu obrovských kufrů. Nejspíš si myslíte, že tu bagáž mají schovanou někde pod palmovými listy, kde mají všechnu hygienu a oblečení. Realita je ale jiná. „Soutěžící si přivezou svůj výběr oblečení a produkce jim následně něco vybere a dá jim jen pár kousků. Myslím si, ale že tyhle věci nejsou supr důležitý, protože to není nic, co by ten život zlehčovalo, nebo dělalo těžší.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ondrej Novotny (@ondrejnovotny)

Peníze

Hodně častým dotazem je i to, proč Ondřej Novotný reality show Survivor moderuje. Je to snad kvůli penězům? „Survivor je pro mě hodně srdeční záležitost. Je to vysněná věc. Když děláš něco srdcem, tak vždycky říkám, ony ty peníze vždycky přijdou, vždycky ti někdo zaplatí. Letos jsem to pojal, že jsem s sebou vzal víc členů rodiny, pronajal jsem si větší barák za své peníze a mimo práci jsem si to chtěl udělat hezký. Chtěl jsem to zažít tak, jak to zažít jde. Bylo to moje rozhodnutí.“

​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady