Tomáš Zástěra na ostro(v) vyzpovídal loňského vítěze Vláďu. Kdo má šanci na vítězství?

Seznamte se, tohle je Tomáš. A Tomáš má svůj pořad. Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou! A co vás v něm každý čtvrtek čeká? Podrobně probereme vztahy, aliance, pobavíme se při dabingu a okomentujeme „obrovskou chybu“ našich soutěžících. To vše pod dohledem detektoru lži!

Do prvního dílu si moderátor Tomáš Zástěra pozval loňského vítěze show Survivor Vláďu. Co říká na letošní ročník? A má nějaké doporučení pro ostrovany?

Jak se ti od loňského roku změnil život?
Po návratu ze soutěže jsem měl trochu honičku, ale užíval jsem si to. Velmi rychle jsem se vrátil do svých kolejí. Takže práce.

Kde skončilo 2,5 milionu, které jsi vyhrál?
To zajímá každého. To víš, víno, ženy, zpěv. Všechno je pryč. Ne, dělám si srandu.

Co sis koupil nejdražšího?
Na byt v Praze to bohužel nestačilo, ale i přes to jsem to zainvestoval do nemovitosti. Potom jsem splnil sny rodině, jeli jsme do Dominikány, do Legolandu, jel jsem na formule. Takže jsem to utratil spíše tak, abych měl i nějaké zážitky.

Říkal jsi, že ses vrátil zpátky na místo činu. Jaké to bylo?
Těžká nostalgie. Ačkoliv jsme bydleli trochu někde jinde, tak jsme se vrátili na místo, poblíž, kde se točí Survivor, kde jsou teď i letošní soutěžící.

Máš už tip na letošního vítěze? Protože ty víš, jak vyhrát Survivor!
Je to o tom, že ten člověk tomu musí jít naproti. A vždycky potřebuješ ještě štěstí. To jsem měl já, když jste všichni odešli ze soutěže kvůli zranění. Pro mě to byla velká klika. Ve skrytu duše už tip na vítěze mám, ale jak všude říkám, chtěl bych je vidět v akci. Jeden dva díly musím vidět, abych si je už v hlavě začal třídit. Řeknu to na rovinu, myslím si, že by si letos zasloužila vyhrát holka.

Máš pocit, že to může být někdo z VIP?
Klidně. Obecně mám pocit, že letošní casting je hodně zaměřen na silnější děvčata, než jsme měli my. Já vždycky říkám, že když je někdo fanoušek téhle hry a když mu nabídnou v ní být, tak proč by ho mělo limitovat, že je slavný a že byl v televizi.

Jak jsi to měl ty? Podceňovali jste nás, protože jste měli pocit, že jsme slavní a zhýčkaní?
Určitě ne. Spíše mám pocit, že jste měli lehkou výhodu v tom, že jsme k vám vzhlíželi. Ta sociální hra byla lehce na vaší straně.

Co s tebou dělá sledování letošní řady?
Tím, že jsem velký fanoušek téhle soutěže, tak nebudu vždycky úplně stoprocentně objektivní. Mě ten formát prostě baví. Ano, cítím nostalgii. Mozek zapomíná na ty negativní věci, neskutečné čekání, převozy z místa na místo, spoustu prosezeného času. To všechno ale zakryly ty zážitky, které ti soutěž dá. A to je víc než 2,5 milionu.

Jak často Vláďa v soukromém životě machruje, že vyhrál Survivor? Třeba doma?
Velmi často. Protože když se mi něco vytýká, tak jí vždycky ukážu na pohár, který dokazuje, že to rozhodně nemůže být těma rukama. Tyhle ruce prostě vyhrály.

V prvním díle letošní řady si mohl tým, který prohrál první soutěž, vybrat dvě věci. A zvolili si hrnec a mačetu. Co říkáš na jejich výběr?
Ta mačeta je obrovská chyba. Ta je opravdu k ničemu. Ale hrnec je důležitý. Rozhodně by byla tisíckrát lepší sekera než mačeta.

Pítrovi se podařil neuvěřitelný kousek. Rozdělal oheň pomocí poklice z toho hrnce.
Tak to klobouk dolů. Jestli ten kluk takhle přemýšlí, tak u mě se zvedl na žebříčku těch, co by mohli vyhrát.

Celý rozhovor najdete ve videu.

Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady