• Pořady
  • Survivor
  • Tereza je na Survivor 2023 připravená. Jak chce mladá atletka zazářit?

Tereza je na Survivor 2023 připravená. Jak chce mladá atletka zazářit?

Fanynka soutěže Survivor Tereza vypadá jako žhavá kandidátka na vítězství. Tato profesionální atletka má všechny fyzické předpoklady a díky její znalosti všech řad a dílů je na pobyt na ostrově dle svých vlastních slov připravena.  I přes to všechno se jí na začátku soutěže vůbec nezadařilo a kvůli sporům s Martinem, který vybojoval individuální imunitu, musela nastoupit do duelu proti Lídě. Do poslední chvíle napínavý duel bohužel Tereza prohrála. Profesionální atletka je tedy první soutěžící, která opouští ostrov a vrací se ze soutěže domů.

Komu loni fandila a jak to má se strachem?

Proč ses rozhodla přihlásit do Survivoru?  

Já jsem už od dětství velkým fanouškem této soutěže a vždycky mě tahle show fascinovala. A jedním z důvodů, proč jsem se do ní přihlásila, je to, že vyrůstám ve světě, jehož téměř neoddělitelnou součástí jsou digitální technologie a sociální sítě, a já bych si chtěla vyzkoušet být nějakou dobu bez těchto vymožeností.  

FOTO:  TV Nova

Nebude ti vadit, že tvá účast v soutěži zasáhne do tvého tréninkového plánu, když budeš teď možná celé tři měsíce na ostrově? 

Tréninkový plán to samozřejmě naruší, ale tato příležitost mi za to určitě stojí. 

Který ze soutěžících v předchozí řadě Survivoru byl tvým favoritem a proč?  

V minulé sérii jsem fandila Xénii, tu jsem opravdu obdivovala, protože je to typ člověka, který mi sedí. Asi nehrála úplně tu sociální hru tak, jak by se mělo, ale po všech ostatních stránkách mi byla ze všech nejsympatičtější.  

Jakou roli bys chtěla v kmeni zaujmout?  

Určitě bych nechtěla být na špici, ale zároveň ani nechci být pomyslným ocáskem toho týmu. Takže pro mě bude nejschůdnější zlatá střední cesta. Rozhodně nemusí všichni hned od začátku vědět, zač je toho loket.  

Ty působíš jako odhodlaná bojovnice. Ale co praktická stránka fungování v rámci týmu, jako například vaření a další činnosti? Jsou ti tyto věci blízké? 

Jo, jsou. Já jsem se ve svých devatenácti letech téměř ze dne na den rozhodla a během dalších čtrnácti dnů jsem se odstěhovala od mamky do pronájmu. Už čtyři roky žiji samostatně, takže vaření a podobné činnosti jsou mojí denní rutinou.   

​​Jsi jako člověk individualista, nebo spíše týmový hráč? 

Jsem člověk, který je rád sám. Mám okolo sebe spíše užší okruh přátel a nové lidi si k sobě příliš nepřipouštím, vždycky raději vyčkávám, než je lépe poznám.  

 A co hlad? Jsi na něj připravená, nebo z něj máš strach? 

Upřímně, zatím se nad tím snažím nepřemýšlet. Ale s tím asi člověk musí už začátku počítat, a když to zvládli jiní, tak to já zvládnu také. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady