• Pořady
  • Survivor
  • Moderátorem Survivora bude opět Ondřej Novotný! Co o nové řadě show prozradil?

Moderátorem Survivora bude opět Ondřej Novotný! Co o nové řadě show prozradil?

Už brzy se životy skupiny Čechů a Slováků změní a vy díky Voyo a TV Nova budete mít příležitost sledovat jejich cestu v nejdrsnější reality show světa Survivor Česko & Slovensko 2023!

V show Survivor se proti sobě postaví dva kmeny složené z těch nejodvážnějších a nejdrsnějších kandidátů. Jejich dobrodružstvím vás bude opět provázet zkušený moderátor Ondřej Novotný.

„Na Survivor se jako vždy těším extrémně,“ řekl pro TV Nova Novotný. „Platí pro něj, že když tam jste, tak vás trápí a postupně unaví a vyčerpá jak fyzicky, tak především psychicky. Postupně až na dno. Ale zaryje se do vás tak moc, že vám pak samozřejmě chybí. Je to závislost pro každého, kdo to zažil, a navíc letos věřím, že máme shodu ve věcech a castingu v takové míře, že by to měla být velmi dobrá show,“ dodal Novotný.

​Každý ze soutěžících se postaví jedné z největších výzev svého života a bude čelit neúprosným podmínkám. O hladu, v izolaci a bez civilizačních výdobytků. Soutěžící si budou muset poradit nejen se svými soupeři, džunglí, nedostatkem potravin a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. Aby přežili, budou si muset vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, založit a udržovat oheň a zajistit si potravu. Čeká je vstup do neznáma, kde se může situace nečekaně změnit každou vteřinu.

​Survivor Česko & Slovensko 2023 bude fyzicky i psychicky náročnější než předchozí ročníky, plný nových výzev a nečekaných zvratů. Podmínky na ostrově v Dominikánské republice budou drsnější. Soutěžící zakusí opravdový život v divočině na vlastní pěst. Přežije ale jen jeden z nich – a ten si odnese 2 500 000 Kč.

Ve videu si můžete připomenout, jak Ondřej Novotný představoval loňský ročník Survivora! Celé epizody reality show Survivor najdete na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady