Drsný boj, nehostinné podmínky a pohádková výhra. Blíží se show Survivor

Fanoušci reality show se mají na co těšit. V následujících dnech startuje nejdrsnější show Survivor Česko & Slovensko. Soutěžit proti sobě budou dva týmy. Celebrity proti běžným lidem. Bude to lítý boj o různé ceny. Bude se tak rozhodně na co dívat.

V nejdrsnější reality show této doby proti sobě budou bojovat dva týmy, které půjdou tvrdě proti sobě. Jde totiž o postup a zároveň o boj o nejrůznější ceny ve velmi náročných soutěžích. No a jak budou týmy složené?

První tým ponese hrdě červenou vlajku a pod názvem MAO v něm budou bojovat celebrity. Diváci tak v tomto týmu uvidí za Česko Ivu Pazderkovou, Nikolu Čechovou, Tomáše Zástěru, Vojtu Drahokoupila, Chili, Barboru Jánovou a Matěje Paprčiaka. Za Slovensko pak budou bojovat Daniel "GoGo" Štrauch, Xénia Gregušová, Gábor Boráros, Nathan Christián Dzaba a Veronika Havlik.

Galerie

​Druhý tým s názvem AZUA bude hájit barvu modrou a sestavený bude z lidí, jako jste vy. Veškeré své síly do něj vloží Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Johana Špačková, Monika Kačmarčíková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.

Galerie

​Soutěžící si budou muset poradit nejen se svými soupeři, nehostinnou tropickou džunglí, nedostatkem potravy a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. Aby přežili, budou si muset vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, zajistit si jídlo a vodu nebo se naučit zakládat a udržovat oheň.

​Na konci náročného souboje, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude na vítěze čekat pohádková výhra ve výši dva a půl milionu korun.

Diváci se mohou těšit i na skvělou česko-slovenskou moderátorskou dvojici. Českým průvodcem show bude ostřílený sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný. Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého dobře znají diváci TV Markíza jako moderátora oblíbeného online pořadu Farma Xtra.

První epizodu uvidíte v následujících dnech na Voyo a obrazovkách TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady