Souboj s lovci si možná ani nepamatuje! S čím měla soutěžící v Superlovu problém?

Soutěžící Markéta si bude natáčení Superlovu pamatovat možná jenom ze záznamů kamer. Jak sama po souboji s lovci přiznala, nervozita ji naprosto ochromila. To ale nic nezměnilo na jejím skvělém výkonu, díky kterému odešla s krásnými 200 tisíci korun!

Markéta byla nervózní už od samého začátku, kdy přistoupila k Ondrovi Sokolovi. Ten si jejího rozpoložení samozřejmě všiml, a proto ji ani dlouho netrápil. V prvním kole odpověděla správně na tři otázky a do finálového kola tedy postoupila s 15 tisíci korun. 

Souboj s lovci

Po časových a finančních nabídkách lovců zvolila tu druhou nejvyšší – 200 tisíc korun a 46 sekund pro lovce. Nad lovci tedy v souboji začínala s náskokem 14 sekund. Při finálové otázkové přestřelce jako by se dostala do transu a s přehledem odpovídala na všechny otázky tak, že se nenechala rozhodit ani pár zaškobrtnutími a ještě jí zbylo jí 9 sekund k dobru.

Ondřej Sokol si neodpustil vtípky

Z Markéty konečně všechno opadlo. „Asi bych vás teď měl přivítat ve studiu, protože myslím, že teď jste se probudila,“ zavtipkoval hned po souboji Ondra Sokol. A Markétě nezbývalo nic jiného, než mu přitakat. „Vy jste byla chudinko v takovém stresu, že jsem měl pocit, že stojíte tak 200 metrů od nás. Tak jaké to je probuzení?“ zeptal se. „Teď už dobrý,“ reagovala vysmátá vítězka.

Finále v transu

Její výkon okomentoval i doktor Vševěd, který si také jejího rozpoložení povšiml. „Výborný výkon. Myslím, že ani neví, že na ty otázky odpovídala,“ udělal si legraci lovec s tím, že to trochu vypadalo, jako by byla v transu, ale ve výsledku skvěle vše zahrála. Pocit vítězství se Markétě navíc tak zalíbil, že se jí ani ze studia odcházet nechtělo!

​Další díl Superlovu uvidíte v sobotu 29. dubna od 20:20 na TV Nova. Nebo už nyní na Voyo!

Rádi byste se přidali do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách a třeba právě vy budete dalším lovcem.

Chcete si vyzkoušet své znalosti v soutěži Na lovu? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí soutěže i vy! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady