Doktor Vševěd měl okno, Kalkulátor to pomotal! Tenhle souboj si za rámeček nedají

Lovci zřejmě neměli svůj den. Jak jinak vysvětlit, že je soutěžící Jiří tak jednoznačně porazil? Co se vlastně stalo?

Jiří si užil už samotný příchod. „Vy umíte pracovat s davy, to je hezké. Málokdo si ty lidi získá už takhle na začátku jako vy," řekl mu moderátor Ondřej Sokol. Diváky měl tedy Jirka na své straně hned od samého začátku.

Nabídky lovců

V prvním kole odpověděl soutěžící správně na dvě otázky. Nejnižší nabídka proti dvěma lovcům proto činila 10 tisíc korun. Další nabídky už byly o poznání zajímavější. Jirka se mohl rozhodnout mezi 70, 250 a 600 tisíci korun. „Šel jsem sem s tím, že bych si rád zahrál, ne vyhrál. I sedmdesát tisíc by mi udělalo radost. Je to taková konzervativnější nabídka, ale já bych šel do těch sedmdesáti," rozhodl se Jirka. 

Chyby lovců

Finálový souboj započal se 60 vteřinami na straně Jirky a 47 vteřinami na straně lovců. Jirka se poprvé zasekl na otázce, kdo zpívá vánoční píseň Ryba rybě. Na Janka Ledeckého si bohužel nevzpomněl, proto musel odpovídat na další otázku, ve které už nechyboval. K jeho štěstí se na další otázce zasekli všichni lovci. Na otázku „Kdo podle přísloví píše dějin?" odpověděl Kalkulátor chybně: „Historie." Nicméně podle výrazů ostatních lovců by si na správnou odpověď nevzpomenul nikdo. 

Bravurní výkon soutěžícího

Lovcům sebrala čas i otázka v dalším kole. Nikdo z lovců totiž netušil, který animovaný seriál má anglickou zkratku TMNT. Želvy Ninja nenapadly nikoho. I když se lovci snažili bleskurychlými odpověďmi ztracený čas dohnat, už se jim to nepovedlo. Jiřímu se podařilo něco, co se jen tak nevidí. Svůj původní náskok, který oproti lovcům na samém začátku souboje měl, ještě navýšil. I když měl nad lovci tedy výhodu 13 vteřin, na konci mu zbylo dokonce vteřin 16!

Vygumovaný mozek a okno

„Jirko, vy jste mohl mít šest set tisíc," reagovala na výsledek Belladonna. Kdyby to šlo, dal by si to Jirka ještě jednou, protože s takovým časovým náskokem by doopravdy dosáhl i na tu nejvyšší výhru. Opakování souboje tentokrát kvitovali i lovci. „My bychom si docela dali reparát za některé ty odpovědi," přiznala Belladonna. „Tohle si za rámeček nedáme," dodal Kalkulátor s tím, že byl v tu chvíli úplně vygumovaný. „Mě ten citát vůbec nenapadl, prostě okno," přitakal mu doktor Vševěd.

Superlov

Další díl uvidíte v sobotu 22. dubna od 20:20 na TV Nova. Nebo už nyní na Voyo!

Rádi byste se přidali do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách a třeba právě vy budete dalším lovcem.

Chcete si vyzkoušet své znalosti v soutěži Na lovu? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí soutěže i vy! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady