Kalkulátor jedná zbrkle! Jak napomohl soutěžícímu k druhé nejvyšší částce v Superlovu?

Mojmír předvedl skvělou show! Nejenže svou přítomností potěšil Ondřeje Sokola, který doufal, že se setká s takovýmto ajťákem, ale navíc všechny ohromil svým výkonem a upřímnou radostí. Oproti tomu Kalkulátor neměl svůj den.

Soutěžící v prvním kole odpověděl správně na všechny otázky. A to i přesto, že většinu podle svých slov jenom odhadoval. Lovci mu následně nabídli nejvyšší možnou částku. Tedy milion korun!

Strach

„Podle těch náskoků cítím, že se vás trochu bojí, Mojmíre," podotkl Ondřej Sokol po časových a finančních nabídkách lovců. Na milionovou výhru by měl Mojmír výhodu pouze 5 vteřin, proto se raději rozhodl jít do druhé nejvyšší částky 350 tisíc korun.

Kalkulátor se zbrkle přihlásil

První otázka, kterou Mojmír netušil, byla z pohádky Na vlásku a týkala se jména chameleona. Na Pascala bohužel nepřišel. Poté se ale přestalo dařit i na druhé straně. Kalkulátor se totiž zbrkle přihlásil a předehnal kolegyni Belladonnu, která by v otázce na Baladu o očích topičových rozhodně nechybovala. Kalkulátor uvedl jako autora Bezruče, ale byl to Jiří Wolker.

Další chyba

Další otázka, kterou Mojmír raději rychle přeskočil, zabrouzdala do historie: „Xantippa byla manželkou kterého filosofa?“ Na Sokrata si soutěžící nevzpomněl. Rychle ale šel dál. Poté opět chyboval Kalkulátor, který nazval zaostřenou část pluhu rádlem namísto radlice. 

Jak to dopadlo?

Mojmírovi zbylo na konci ještě pět sekund k dobru a odnesl si krásných 350 tisíc korun. „Když už jsme u skvělých a horších výkonů, tak kdo udělal chybu? Udělal to on," začal ukazovat Sokol prstem na Kalkulátora. A na co vyhrané peníze soutěžící využije? Mojmír touží po cestování. Nejradši by se podíval do Grónska nebo na Antarktidu.   

Superlov

Další díl Superlovu uvidíte v sobotu 22. dubna od 20:20 na TV Nova. Nebo už nyní na Voyo!

Rádi byste se přidali do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách a třeba právě vy budete dalším lovcem.

Chcete si vyzkoušet své znalosti v soutěži Na lovu? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí soutěže i vy! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady