Nejdramatičtější finále Superlovu! Na jaké otázce ztroskotali všichni lovci?

Velkou podívanou zařídila divákům Superlovu soutěžící Karolína. Zprvu bezproblémový průběh souboje se jí ke konci zkomplikoval a nechtěně pro všechny připravila pořádně napínavý finiš.

Soutěžící Karolína vystudovala tři vysoké školy a nemá v plánu končit. Vzdělávání je její celoživotní záliba a chtěla by se věnovat akademické práci. Že by doktoru Vševědovi šlapala na paty? Podle souboje v Superlovu to vypadá dost nadějně!

Proti čtyřem lovcům

Karolína v prvním kole soutěže nezvládla správně odpovědět hned na druhou otázku – jak se nazývá cvičení, které je určeno k posílení boků a hýždí. Její odpověď „kálející opice“ ji proto poslala do druhého kola s pouhými pěti tisíci korun. Z ne tak úspěšného startu si ale nic nedělala a rozhodla se zkusit své štěstí proti čtyřem lovcům a zabojovat o 195 tisíc korun.

Napínavé finále

Zprvu to vypadalo, že má lovce v kapse. Její bezchybné odpovědi jí zajistily pořádný náskok a lovci nebyli schopní se jí přiblížit. A ještě navíc se zasekli na jménu režiséra pohádky Hrátky s čertem, na kterou neznal nikdo z lovců správnou odpověď. Lovcům zbývala pouze jedna vteřina, zatímco Karolína měla neuvěřitelných 27 vteřin. V tu chvíli se ale vše obrátilo a přišla šňůra špatných odpovědí. Z jasně vyhraného souboje se tak stala pořádně napínavá show. Naštěstí se Karolíně podařilo po několika přešlapech správně odpovědět a mohla se radovat z výhry. A radovala se se vším všudy!

Vystresovaný Ondřej Sokol

„Tak tohle bylo neskutečné,“ pronesl Kalulátor hned po vypršení časového limitu. „Málem mě máte na svědomí, Karolíno,“ netajil své emoce Ondra Sokol a přiznal, že se v posledních vteřinách neuvěřitelně vystresoval. „Já už jsem začal vnitřně nějak tak oslavovat a tam se stala taková věc, že už jsem se tak strašně... jako kdyby i papež nevyšel, tak jsem se dal na modlení,“ smál se Ondřej. Všechno ale naštěstí pro soutěžící dobře dopadlo a ona se může radovat ze 195 tisíc korun, které by ráda použila na Erasmus a investice. 

Nové díly Superlovu sledujte každou sobotu od 20:20 na TV Nova. Nebo už nyní na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady