Superlov dává Ondřeji Sokolovi zabrat! Jak to má s Kalkulátorem?

Ondřej Sokol baví diváky u televizních obrazovek nejen každý všední den v soutěži Na lovu, ale teď už také každou sobotu v „super verzi“ pořadu s příhodným jménem Superlov. A jak sám přiznává, je to pro něj zatím celkem fuška. Proč ho ani jeho partnerka nenechá spát?

Ondru Sokola si diváci soutěže Na lovu zamilovali. Není proto překvapením, že se jako moderátor stará o zábavu také v nové show Superlov. Netají se ale tím, že jsou pro něj začátky poměrně náročné. „Nevím, jestli slovo užívat se dá v tuto chvíli použít. Zatím je to samozřejmě všechno úplně jinak, je to hrozně nové. Takže zatím vím, že si furt jenom říkám scénář, abych to říkal správně. Je to hrozně napínavé. Potom to soutěžení je super, ale musím odbavit takových věcí kolem toho, že zatím je to samozřejmě dost práce,“ vysvětluje Sokol.

Partnerka je mu oporou

Superlov se natáčí v Bratislavě. Proto musela většina účinkujících připravit svou rodinu na to, že se delší dobu o víkendech neuvidí. To ale není případ Ondřeje Sokola. S ním totiž jezdí na natáčení i jeho rodina, která je mu velkou oporou. A to především partnerka Nikola. „Nevím, jestli to mám vysloveně přiznat, ale myslím, že je to dost její práce. Myslím, že mě to celé naučí. Myslím, že mě často nenechá ani usnout, dokud to neřeknu správně. A tak to v dobrém vztahu vlastně chodí,“ směje se Ondřej.

Ondřej Sokol vs. Kalkulátor

Asi každý si všiml, že mezi Sokolem a Kalkulátorem panuje v dílech rivalita. Jak je tomu mimo natáčení? „Ve skutečnosti je to mezi námi super. Protože myslím, že by to popichování nemohlo fungovat, kdybychom se neměli rádi a kdybychom se nerespektovali. Naopak jsme to navodili jako takovou hru, kterou táhneme všechny ty díly,“ dodává Sokol, jehož úkolem je především podporovat soutěžící a lovcům občas trochu zavařit. Přiznává ale, že od lovců v tomto složení nikdo nic jiného než perfektní výkony neočekává.

Podaří se některému ze soutěžících porazit lovce a vyhrát milion korun? Sledujte Superlov každou sobotu od 20:20 na TV Nova. Další díl vás čeká už 11. března. Nebo už nyní na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady