Ewa Farna dostala práci snů. Zahájí Souboj na talíři Punčocháře proti Forejtovi

Ve druhém díle Souboje na talíři zavede zpěvačka Ewa Farna špičkové kuchaře Přemka Forejta a Honzu Punčocháře do obce Veverské Knínice, kde se odehraje další kuchařský duel. Jejich úkolem bude připravit co nejlépe šedesát porcí jakékoliv české klasiky, která ale musí splňovat určité podmínky. Měla by být totiž do ruky a obsahovat polský element.

Jak si s touto záludností poradí Jan Punčochář, který street foodu příliš nefandí? Kdo prohraje souboj a vyzkouší si MMA proti profesionální zápasnici Markétě? Druhý díl cestovatelské kulinářské show Souboj na talíři uvede TV Nova 6. září ve 21:45.

Obměna české klasiky podle Jana Punčocháře

Pro Jana Punčocháře je českou klasikou plněná paprika mletým masem s rajčatovou omáčkou. Moc dobře ale ví, že jenom tím nezaujme. Proto plněnou papriku zjemní stracciatellou, čerstvými rajčaty a pavoučím krabem. Aby splnil i podmínku polského elementu, tak do omáčky na flambování použije vodku. Vše potom naservíruje na tradiční Honzovy buchty.

Originální segedín Přemka Forejta

Přemek Forejt se pokusí vytáhnout segedínem do ruky. Upeče bůček, na to dá glazé z kimčchi a celé to vloží do baobab napařovaných knedlíků. Polský akcent splní bramborami se zakysanou smetanou a koprem. „Jestli tě ‚zakyska‘ s koprem dostane na balkón, tak se taky přihlásím do MasterChefa,“ směje se Ewa Farna a pokračuje: „To je práce snů: chodit do takových pořadů a jen žrát samý výborný věci.“

Ewa Farna dala klukům další úkol

Když kluci dovaří, zjistí, že jejich úkol nekončí. Ewa chce, ať servírují jednotlivé porce z food trucku, aby to vypadalo jako někde na berlínském food festivalu. Přemek Veverské Knínice dobře zná, a tak vezme Honzu na vrakoviště a vymyslí, že místo food tracku budou mít levnější variantu. Společnými silami si proto vytvoří vlastní food vrak.

Galerie

Jak dopadne jejich souboj? A kdo si zkusí MMA zápas proti profesionální zápasnici? To uvidíte už ve středu 6. září ve 21:45 na TV Nova. Celé díly najdete s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady