Co dělá Roman Staša v Souboji na talíři? Zkouší vařit!

Vaření je jejich vášeň i život a nebojí se náročných výzev, které je mohou pořádně překvapit. Na obrazovky TV Nova se vrací kulinářská show Souboj na talíři, v níž se spolu utkají tři špičkoví kuchaři a velcí kamarádi Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt.

Opět budou společně cestovat po celé republice, poznávat zajímavé podniky i jejich kuchyni a snažit se vybraná jídla také sami připravit. V první řadě čekalo na trojici kuchařů celkem třináct zajímavých destinací, v té druhé jich navštíví celkem osm, ovšem tentokrát se nespokojí pouze s hranicemi naší republiky.

Nabídka restaurací, v nichž se zastaví, přitom bude neuvěřitelně pestrá. Pocestují z východu na západ a ze severu na jih a budou objevovat specifické chutě každého z navštívených regionů. Diváci se mohou těšit na zvěřinové hody nebo vegetariánskou kuchyni, ale i na takové klasiky, jakými jsou smažák nebo žemlovka.

Nepůjde ale jenom o cestování a představování místních pokrmů. Kuchaři opět oblečou rondony a postaví se proti sobě v zábavných, ale zároveň náročných výzvách. Stejně jako v loňském roce připraví jeden z kuchařů výzvu v podobě konkrétního pokrmu, který se zbylí dva budou snažit napodobit a vlastním způsobem pozdvihnout.

Související videa

Roman Staša
Roman Staša

​Jako obvykle nebude nouze o zábavné momenty, ať už při samotném vaření nebo při shánění surovin. Letošní řada Souboje na talíři si navíc pro diváky připravila i několik překvapení. Tým kuchařů, kteří se spolu účastní kulinářských klání, se totiž rozroste o vítěze soutěže MasterChef Česko 2020 Romana Stašu a také několik dalších špičkových profesionálních kuchařů.


Podívejte se na celý rozhovor s RomanemNa show Souboj na talíři se můžete těšit od 30. srpna na TV Nova. A už o týden dříve na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady