• Pořady
  • Snídaně
  • Dana Morávková se po 28 letech vrací do Snídaně. Proč tehdy nesměla jezdit výtahem?

Dana Morávková se po 28 letech vrací do Snídaně. Proč tehdy nesměla jezdit výtahem?

Snídaně před nedávnem představila nové, moderní studio a nyní přichází s další novinkou – Víkendovou Snídaní, kterou budou od poloviny října provázet hvězdné moderátorské dvojice. Ty se dnes poprvé potkaly ve studiu, kde proběhla společná snídaně a také představení jednotlivých párů.

„Můj princ tu dnes není, bojuje s drakem,“ pobavila přítomné herečka a moderátorka Dana Morávková, která společně s Janem Čenským tvoří první moderátorskou dvojici. Na obrazovkách je spolu poprvé uvidíme už v sobotu 15. 10.

FOTO:  Archiv TV Nova

Návrat do Snídaně je pro ni velmi nostalgický, tehdejší Snídani s Novou začala moderovat po boku Libora Baselidese před 28 lety, a jak vzpomíná, vysílání startovalo už v pět hodin ráno. „My jsme tehdy nesměli jezdit výtahem, kdybychom se tam zasekli, neměl by Snídani s Novou kdo moderovat.“

​S výběrem Jana Čenského jako partnera je moc spokojena, znají se už 18 let, pravidelně spolu moderují zlínský festival pro děti a mládež, hrají divadlo a diváci TV Nova je znají jako Zdenu a Davida Suché z Ordinace v růžové zahradě 2, kde tvoří stabilní manželskou dvojici. Morávková zároveň žertovala, že manželovi Petrovi Maláskovi nevadí, kolik času s Čenským tráví, mají se prý rádi a u Čenských doma také problém není, protože se jeho manželka jmenuje Dana.

Dana Morávková má nyní v Ordinaci výraznější linku, podívejte se, jak tam jako Zdena hájí čest svého seriálového manžela:

​Kromě nových moderátorů uvidíte o víkendu i tváře známé ze soutěže MasterChef. V sobotu 15. 10. loňskou vítězku Besky, pro kterou je pravidelné vaření ve Víkendové Snídani velká prestiž a podle jejich slov je velmi hrdá na to, že může být součástí nového víkendového týmu. Ačkoliv je Besky ukázková noční sova, na brzké vstávání už si díky novým pracovním povinnostem zvykla. Prozradila také, jaký recept si pro diváky na první vysílání připravila.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady