Sex O’Clock došel do velkého finále: Tohle jsou nejlepší scény

Desetidílný seriál má za sebou finální epizodu. A fanoušci pláčou. Které scény jim budou nejvíce chybět?

Seriál si získal značnou popularitu mimo jiné díky inovativnímu a originálnímu přístupu tvůrců. Natočit seriál pro teenagery totiž není vůbec snadné. Zaujmout mladého diváka může být někdy opravdu oříšek. Čím si seriál získal právě vás?

Obsazení 

Herci na fanouškovské projekci přiznali, že jim budou scházet tradiční pátky, kdy měl na Voyo premiéru nový díl. A určitě i celá partička, protože během natáčení si společně užívali legraci. Například Kryštof Švehlík si půjčil od hereček náplast, kterou měly zakrýt intimní části, a nalepil si ji na sebe. Pak hořce litoval, jak přiznal přímo divákům v sále!

Rande

Diváky zaujalo také obsazení seriálu. A tak jsme od kluků pro vás zjistili pár exkluzivních informací. To abyste věděli, kam se s Tomasem, Maxmiliánem nebo Kryštofem vydat třeba na rande. Sledujte ve videu níže. 

Nejoblíbenější scény

Táta je homosexuál, babička jede na práškách a někdo tady ještě neměl ani první holku. Do toho je ségra těhotná. Adam Anenský prostě nemá snadný život. Jednoduché to nemá ani jeho máma, která se během rozhovoru se svou matkou dozví, že její táta vůbec není její táta. Je právě tahle scéna vaše neoblíbenější? 

​Diváci se svěřili na Instagramu, které další momenty je zaujaly: „Mě nejvíc pobavila scéna, jak přišel mladý pan otec za Emou. To se Vám povedlo.“ A hlavně si teda především stýskali: „Né! Proč je poslední díl? Na co se teď budu dívat každý pátek?“

Sex O’Clock

Pokud jste seriál ještě neviděli (nebo patříte mezi ty, kterým fakt bude chybět) podívejte se na všechny epizody najednou. A pokud řešíte podobné problémy jako hlavní postavy, máme pro vás radu. V Afterparty najdete odpovědi na ty nejpalčivější otázky!  

Seriál Sex O’Clock sledujte na Voyo!

Novinky ze seriálu Sex O’Clock můžete sledovat také na Instagramu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady