Speciální projekce Sex O´Clock: Poslední díl s předstihem a setkání s herci!

Chceš jako první vidět finále Sex O'Clock po boku herců a tvůrců? A dokonce o týden dřív, než poslední díl uvidí všichni ostatní? Už tento pátek 5. května od čtyř hodin je možné potkat tvůrce populárního seriálu pro teenagery i herce, kteří v něm účinkují. Fanoušci se mohou na živo setkat například Sárou Korbelovou, Leonou Skleničkovou a celým pánským obsazením!

Nový fresh a young seriál Sex O´Clock poslední týdny trenduje nejen na stránkách Voyo, kde můžete každý pátek sledovat nové epizody, ale také na sociální síti tiktok.

Seriál se stal hitem, a proto se tvůrci rozhodli, že se s fanoušky rádi setkají také na živo v kině.

@sexoclockserial Nový videoklip @Tom Sean je venku, tak ho běž podpořit! ? #sexoclock #sexoclockserial #voyocz #voyosk #tvnova #tomsean #tomseanpsenicka #dontgo #music #videoclip #song #newsong ♬ původní zvuk - Sex O’Clock

Co se bude dít

Organizátoři srazu slibují nejen skvělou zábavu, ale také možnost setkat se s tvůrci seriálu a nahlédnout tak do zákulisí natáčení. Na programu bude také promítání několika dílů seriálu, doprovázené právě komentářem režisérů a herců. Pokud jste se dostali do podobných situací, jako naši hrdinové, podívejte se také na to, jak s nimi naložit. Afterparty, na nova.cz vám napoví, jak si poradit s intimními záležitostmi. 

Unikátní formát

Režisérka seriálu Karolina Zalabáková se tomuto unikátnímu projektu věnovala velmi dlouhou dobu, a dokonce chodila „okoukávat“ chování teenagerů do školních lavic.

​„Na seriálu s tematikou dospívání jsem intenzivně pracovala posledních pět let. S posvěcením pana ředitele jsem znovu chodila na svůj bývalý gympl, šmírovala v hodinách, zkoumala všechny možné outfity a cpala se bílým pečivem pod lavicí. S touhle exkurzí jsem pochopila, že naši šestnáctiletí přátelé řeší bez pocitu trapnosti své trans kamarády a kamarádky, upřímně je trápí planeta a jestli je konkrétní jedinec hetero nebo homo, je každému upřímně jedno,“ jak uvedla pro TV Nova.

S kým se setkáte

Přijďte s námi vytvořit příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které se každý bude cítit dobře a bude si moci užít skvělý zážitek. Kromě toho se fanoušci setkají s hvězdami seriálu Tomasem Seanem Pšeničkou, Karolin Omastovou, Maxmiliánem Kockem, Sárou Korbelovou, Kryštofem Švehlíkem nebo Leonou Skleničkovou. A jaké to bylo na natáčení? To vám možná prozradí přímo tvůrci sami.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sex O’Clock ? (@sexoclockserial)

Takže pokud jste fanouškem Sex O'Clock a chcete se setkat s ostatními nadšenci, neváhejte a přihlaste se na sociálních sítích a přijďte 5. května do kina Světozor. Těšíme se na Vás! Seriál Sex O’Clock sledujte každý pátek na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady