LOSKUTÁK SLAVÍ výročí exkluzivní prohlídkou ´Loskutáčí´ vily. Nahlédněte pod pokličku!

Novácký pořad Rady ptáka Loskutáka, který diváci vídají na obrazovkách již od roku 2001, slaví jubilejní 700 díl. Nahlédněte s námi do zákulisí a zjistěte, co se ve vile vlastně děje!

Poslední tři roky pořadem Rady ptáka Loskutáka provází herec a moderátor Petr Rychlý, který je ze své práce nadšený. „Moc si toho považuji, máme tady úžasný štáb lidí a hlavně mě ten pořad neuvěřitelně pohltil.“

 

FOTO:  TV Nova

Petr se svěřil i s negativními stránkami, které mu moderování Loskutáka přináší „Má to i trošku nevýhodu, protože samozřejmě všechny věci chci mít doma. Takže já už mám doma kytek, záhonů i skleník už mám doma.“

Ve vile, která je určená čistě jen pro natáčení Loskutáka, najdete kuchyňské prostory, zahrádku s vlastními bylinkami a dokonce i soukromou místnost pro moderátora. „Depo formule 1, kde mě Baruška převleče a Karolína mě nalíčí."

FOTO:  TV Nova

Již tradiční pořad televize Nova se natáčí v reálné pražské vile, takže se nejedná o kulisy. A právě moderátor pořadu Petr Rychlý vás ve videu exkluzivně provede všemi prostory „Loskutáčí“ vily.

Další díl pořadu Rady ptáka Loskutáka uvidíte v sobotu 20. října 2018 po obědě na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Rady ptáka Loskutáka

Články k pořadu Rady ptáka Loskutáka

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady