Zábavný den plný zdraví s herci z Ordinace

Zábavný den plný zdraví s herci z Ordinace
Zdroj: Nova.cz

Přijďte si v pátek 28. září užít den plný zábavy a zdraví. Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se stal mediálním partnerem osvětové akce (URO)logické kroky ke zdraví, která je určena všem generacím. Poradíte se s lékaři, užijete si hudební i doprovodný program a budete mít možnost potkat se s oblíbenými seriálovými herci.

Přehrát poslední díl

 

Prevence a včasné řešení zdravotních problémů je stejně důležité jako samotná léčba. Urologie je obor, o kterém si lidé myslí, že se jich netýká. Opak je pravdou. Jistě i vy slýcháte o obtížích jako záněty močových cest, zbytnění prostaty, udržení moče, problémy se sexem, rakovina a další. Nebo se vás týkají? Nebojte se o nich mluvit a dozvědět se víc, od toho je tu akce s názvem (URO)logické kroky ke zdraví pořádaná Českou urologickou společností. V příjemném a neformálním prostředí Parku Ladronka budete moci konzultovat své otázky s odborníky různého zaměření v jeden čas a na jednom místě, a to v 7 tematických stáncích. K dispozici bude i fyzioterapeutický koutek a ke shlédnutí jedinečná supermoderní neinvazivní operační technologie Robotický operační systém da Vinci®. Vše v doprovodu kulturního i hudebního programu.

FOTO:  Oficiální zdroj


Celým odpolednem vás provede moderátorské duo Ivana Jirešová a Josef Melen, dokonce i zazpívají. Hudební číslo přidá i Bára Štěpánová, Bořek Slezáček s muzikálovými hity a Pískomil se vrací pro ty nejmenší z vás.

FOTO:  Nova.cz


Budete moci soutěžit a hlavně, milí fanoušci, vidět doktory i sestřičky seriálové, tedy vaše oblíbence z Ordinace v růžové zahradě 2! Od 15.30 se na vás těší na autogramiádě David Suchý, Adam Svoboda, sestřička Tien s Babetou, barmanka Lucie a další.

Tak v pátek na Ladronce.
Více o akci zde.

 


 
Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady