Lucie z Ordinace v jiné kůži: Ivana Jirešová znovu zazpívá naživo. Kdy a kde vidět a slyšet nejen ji?

Ivanku Jirešovou Nováčtí diváci dobře znají jakožto Lucii Vágnerovou z Ordinace v růžové zahradě 2, a to už více jak třináct let. Jak o sobě sama pronesla, je už taková fosilie tohoto seriálu z lékařského prostředí. Nicméně se hojně věnuje i jiným činnostem a projektům, které mají smysl, a při kterých si sama vyzkouší něco jiného. A proto se brzy představí jako moderátorka a zpěvačka, zjistěte víc.

Přehrát poslední díl


Dva roky zpátky Ivanka zazářila v show Tvoje tvář má známý hlas a divákům se tak ukázala ve zcela novém světle a předvedla, že i ona má líbivý hlas. Slyšet ji znovu zpívat a naživo, budete moci už tento pátek! Představitelka Lucie z Ordinace je totiž žena činu, doma se složenýma rukama ji moc nenajdete, a tak se ráda a často věnuje smysluplným projektům.

Galerie


A jedním z nich se v evropském týdnu urologie stal i den nesoucí tento obor v názvu. Urologický den 28. září v Praze na Ladronce tak nabízí zábavnou formou osvětu s možností využití konzultací s lékaři, hudební program a mnohem víc. Věděli jste, že statisticky je druhým nejčastějším důvodem návštěvy lékaře právě problém s močovými cestami? Ivanka Jirešová je patronkou a zároveň moderátorkou tohoto zábavného odpoledne, které obohatí svým pěveckým vystoupením. A nebude jediná z Ordinace! Zazpívá také Bára Štěpánová coby nezapomenutelná Babeta a zúčastní se i další kolegové. Více už ve videu.
HEKÁNÍ A DIVOKÝ SMÍCH: Jak se v Ordinaci natáčí porod? Roztažené nohy Ivany Jirešové pobaví i vás!

HEKÁNÍ A DIVOKÝ SMÍCH: Jak se v Ordinaci natáčí porod? Roztažené nohy Ivany Jirešové pobaví i vás!

Publikováno

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady