Petr Rychlý je po závažném úrazu v pořádku. Tohle vzkazuje z nemocnice

Petr Rychlý oznámil fanouškům ve středu večer nepříjemnou zprávu – na českokrumlovském Otáčivém hledišti jej nějaký čas neuvidí. Při hrozivém pádu si poranil nohu.

Během zkoušky komedie Ženy Jindřicha VIII., kde Petr Rychlý hraje hlavní dvojroli, se zřítil z jeviště a ošklivě si poradil nohu. Divákům se omluvil prostřednictvím prostřednictvím sociálních sítí.

„Přivodil jsem si velké zranění, spadl jsem z jeviště a zranil jsem si nohu. Mám tržnou ránu,“ říká Rychlý na videu, ve kterém poděkoval doktorům a záchranářům. „Noha je sešitá, díkybohu nemám nic zlomeného. Mám tam patnáct stehů. Bohužel mi to fyzicky nedovoluje tuto roli odehrát.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Petr Rychly (@petr_rychly)

Naštěstí se za Petra Rychlého našla náhrada. „Rozhodně nerušte cestu do Českého Krumlova"“ vyzývá fanoušky. „Vyplatí se to! Komedie se hrát bude.“ Zprávu potvrzuje i Otáčivé hlediště, které je součástí Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Na svých stránkách napsalo: „Petr Rychlý při zkoušce utrpěl úraz, a proto jeho šest žen bude až do konce týdne opečovávat náš Tomáš Drápela. Petrovi přejeme brzké uzdravení a Tomášovi zlom vaz.“

Související video

​Televizní diváci také nemusí zoufat. Petra Rychlého uvidí už od 1. 9. na TV Nova v seriálu Co ste hasiči jakožto velitele hasičů Petra. A na Voyo samozřejmě pokračuje jako doktor Čestmír Mázl.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady