Petr Rychlý o vztahu s Kateřinou Brožovou: Všechno nemusí být o vzájemných sympatiích

Petr Rychlý zažívá jako Čestmír Mázl v Ordinaci nepříjemnou situaci. Manželka ho podvádí a jeho nalomená psychika dostává ještě víc zabrat. Útěchu a oporu najde v sebevědomé majitelce foodtrucku Ivetě, kterou hraje Kateřina Brožová.

Stejně blízký vztah jako Čestmír a Iveta mají i jejich představitelé, jak Petr Rychlý prozradil v rozhovoru pro nova.cz.

„Je to pro nás s Kateřinou až mystické, protože se známe hodně dlouho. Začínali jsme spolu v divadle na Vinohradech a už tam jsme spolu měli úžasný kamarádský vztah,“ vysvětluje Petr Rychlý s tím, že ale jejich pouto nikdy nepřekročilo kamarádské hranice.

​„Katka měla jiný vkus, já měl taky jiný vkus, ale vždycky jsme byli velcí kamarádi. Všechno jsme si řekli a měli k sobě blízko,“ říká představitel Čestmíra Mázla.

Scénář popisuje realitu

Poté, co oba skončili v divadle na Vinohradech, se na nějakou dobu jejich herecké cesty rozešly. Velký „comeback“ se konal až díky Ordinaci v růžové zahradě 2. „Vypadá to, jako by scenáristé ten náš vztah Katky a Petra opsali do seriálu,“ usmívá se Petr Rychlý a dodává, že stejně jako v případě jeho vztahu s Kateřinou Brožovou, ani Čestmír a Iveta nemusí nutně překračovat kamarádské hranice. „Myslím si, že nemusí být všechno jen o sexu nebo vzájemných sympatiích, že by mezi mužem a ženou muselo něco jiskřit.“

Ordinace v růžové zahradě 2
Petr Rychlý a Kateřina Brožová mají mezi k sobě silné pouto nejen v seriálu.  |  FOTO:  TV Nova

Čestmír už odpustil mnohé

Myslí si Petr Rychlý, že Čestmír dokáže manželce odpustit nevěru? „Dokázal přežít neuvěřitelnou věc a to, když Alena díky jednomu podlehnutí se svým bývalým mužem otěhotněla a má tam další dítě, které vlastně není jeho, ale chová se k němu jako otec. Myslím si, že Čestmír se určitě nebude chtít Aleny vzdát, a přes to všechno ji miluje,“ dodává.

Zachoval by se stejně Petr Rychlý i ve svém osobním životě? Co nám o nevěře prozradil si poslechněte ve videu. Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady