Jak osvěžit vztah po osmi letech? Jana Paulová alias psycholožka Jarmila vám poradí!

Ať jde o lásku, rodinné vztahy nebo jiné životní radosti a starosti, za psycholožkou Jarmilou si v Ordinaci v růžové zahradě 2 může přijít pro radu kdokoliv. Jaký recept na spokojené manželství má její představitelka Jana Paulová?

Fanoušky Ordinace jsme na sociálních sítích vyzvali, aby se zeptali Jany Paulové alias oblíbené psycholožky Jarmily z Ordinace na to, co je zajímá. Jedna z otázek se týkala lásky. Jak osvěžit osmiletý vztah?  

Pojď mámo, budeme randit!

„Říct si: Pojď mámo, zítra spolu zase začneme chodit, začneme úplně od začátku. Budeme si představovat, že jsme se včera seznámili, budeme se na sebe koukat úplně jinýma očima,“ reaguje pohotově herečka.

​Jana Paulová ví, o čem mluví. Už 46 let je ve spokojeném manželství s hudebníkem, skladatelem, dirigentem a pedagogem Milanem Svobodou a dle snímků, o které se dělí na sociálních sítích, to vypadá, že oheň mezi nimi rozhodně nevyhasnul. Co dalšího by si pár v dlouhodobém vztahu měl říct, aby našel ztracenou jiskru?

Jana Paulová
Jana Paulová s manželem Milanem Svobodou.  |  FOTO:  Instagram J. Paulové

Změna riuálů

„Změníme všechny obyčeje, denní rituály, snídat něco jiného a v jinou dobu, chodit jindy spát, chodit na procházky. Jít do kina a jít tam jako na rande, dát si před kinem něco dobrého… Zkrátka chovat se tak, jako když se lidi poznávají. Stejně je to v našich hlavách. A když těm hlavám dovolíme myslet na to, že je vztah okoralý, tak takový bude, dodává herečka.

​Jaké jsou její další tipy? Přála by životního partnera i své seriálové hrdince Jarmile? Dozvíte se ve videu. Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady