Jsem zamilovaná babička, říká hvězda Ordinace Jana Paulová. Kdo si získal její srdce?

Herečka Jana Paulová má pestrý nejen profesní, ale i osobní život. Je už téměř 50 let zamilovaná do jednoho muže, se kterým má dvě krásné dcery. Před rokem a půl se navíc stala babičkou.

Když není Jana Paulová v ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2 nebo na divadelních prknech, tráví čas na cestách. Na letišti a v letadle je téměř jako doma. Proč? To prozradila v rozhovoru pro nova.cz.

Obě vaše dcery žijí v zahraničí. Jak často se s nimi vídáte?

Starší dcera žije v Indii a je to těžké, protože jsme se od covidu neviděly. Vidíme se alespoň přes obrazovky, díky Skype. Indie byla jednou z nejdéle zavřených zemí pro turisty a pak jsem měla práci, takže jsem se tam nestihla dostat a doufám, že za ní brzy pojedu.

A mladší dceru a vnučku vídáte častěji?

S mladší dcerou se vídáme pořád, máme nepřestřiženou pupeční šňůru. (smích) Za covidu byla těhotná a bydleli u nás. Pak u nás bydleli i s miminkem půl roku, takže se vazby nezpřetrhaly. Nyní žije na Normanských ostrovech, kam za ní létám kdykoliv, kdy mám volno. Je to jako bych jela třeba do Ostravy, takže jsem tam pečená, vařená.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jana Paulová (@paulova.jana)

Mladší dcera a vnučka vás také navštěvují v Česku?

Ano, ony také létají za mnou, takže ta naše malá holčička už letěla ve svém roce a půl asi dvacetkrát. Jsem úplně zamilovaná. Každá babička si myslí, že její vnouče je nejroztomilejší a nejskvělejší a já jsem o tom taky přesvědčená.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jana Paulová (@paulova.jana)

Co děláte, když nemáte žádné povinnosti a zkrátka nic nemusíte?

Nejdřív se musím vyspat, abych nabrala sílu. Žiju v lese, mám velkého psa, který vyžaduje každý den pohyb. Záleží na ročním období, v zimě jsem víc zápecník, ale v létě jezdím na kole a dělám indiánský běh po lese. A to mě hrozně baví. Když nic nemusím a mám trošku víc času, tak miluju cestování. Přiznám se, že vydělávám skoro jen na letenky. Ta naše zeměkoule je tak neuvěřitelná a žijí na ní tak  neuvěřitelní lidé, že bych se ještě chtěla chvilku v tom v životě nadechovat jiných vůní a podívat se pod hladinu moře nebo na hory. Tam, kam mě moje tělo pustí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jana Paulová (@paulova.jana)

Janu Paulovou alias psycholožku Jarmilu můžete i nadále vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Celé díly najdete na Voyo. 

Související videa

Jana Paulová
Jana Paulová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady