Čestmír Mázl řeší nevěru alkoholem: V Ordinaci půjde o život!

V posledních dnech to nemá oblíbený gynekolog z Ordinace v růžové zahradě 2 ani trochu jednoduché. Čestmír Mázl se snaží osobní problémy zahnat alkoholem a zdá se, že na to doplatí.

Poté, kdy v sobě znovu objevil vášeň a lásku ke své ženě Aleně (Michaela Badinková), zažije Čestmír Mázl (Petr Rychlý) obrovské zklamání: Alena ho opět podvádí s medikem Ondrou (Jiří Böhm)! Přesto se Čestmír po partnerské konfrontaci rozhodne dát vztahu další šanci a Aleně nabídne nečekané řešení, s nímž ona nejprve souhlasí. Ovšem záhy si uvědomí, že to nebude tak jednoduché, jak se jí nejprve zdá. 

„Chvíle jsou to pro pár velmi těžké. Není tedy úplně překvapivé, že Čestmír zahání smutné myšlenky a ne příliš nadějné vyhlídky pitím. Nemá v plánu ničit se systematicky, potřebuje jen zahnat splín. Prostě na všechno aspoň na pár chvil zapomenout, pustit to z hlavy, vypnout se, spát. Bohužel se však přehlédne v diáři,” naznačuje představitel oblíbeného Čestmíra Petr Rychlý. 

​​Ohrožení života

Mázl totiž to odpoledne, kdy mu poslouží láhev whisky, zapomene, že má tzv. příslužbu. Sice je doma, ale musí být v pohotovosti na telefonu, kdyby se v nemocnici dělo něco mimo mimořádného. A to se také stane: Volá mu syn Jakub (Ladislav Ondřej), dnes už i Mázlův kolega, že právě přivezli ženu, která se vlastní rukou pokusila o interrupci. Mázl případ dobře zná, jde o pacientku, které odmítl tento zákrok provést, neboť zjistil, i když ona jemu lhala, že je v těhotná již tak dlouho, kdy ji plodu již nelze zbavit. 

Čestmír a Jakub
Čestmír půjde na sál opilý a bude riskovat život pacienta.  |  FOTO:  TV Nova

Nepřijatelné! 

Složitou operaci na záchranu života pacientky se Čestmír Mázl rozhodne provést i v podroušeném stavu! „Ne, v tomto pro Mázla nemám absolutně žádné pochopení. Představa, že i v reálném životě kohokoli operuje opilý lékař, je nepřijatelná. Někdy nám nezbývá nic jiného, než že svůj život svěříme do rukou lékařů, a věříme, že je v těch nejlepších rukách. V takových chvílích ani nepomyslíme, že by důležité chvíle mohl komplikovat alkohol. V jakkoli složité osobní situaci se Mázl nachází, toto mu omlouvat nehodlám,” dodává Petr.

Co se bude dít v Ordinaci?

Jak drama na operačním sále dopadne? Bude to stát Mázla místo? Bude nucen opustit Kamenici? To diváci na Voyo zjistí už ve čtvrtek 25. května. Kromě toho Braňo (Vladislav Plevčík) skrz internetového hatera, neustále pronásledujícího záchranářku Zitu (Jana Holcová), kontaktuje matku Lívii (Zdena Studenková), která jemu navzdory tajně zůstala v Kamenici. Po konfrontaci se synem prodělá srdeční epizodu. Ošetří ji Vojta (Ivan Lupták), který díky její peněžence odhalí šokující informaci! Johanka (Sabina Rojková) se po incidentu s Bibi (Marika Šoposká) snaží Patrikovi (Patrik Děrgel) vyhýbat, ovšem svede je dohromady případ jehovisty, který odmítá jít na operaci kvůli transfúzi. Přestože se to Patrik snaží řešit lidsky, Johanka ho svým přehnaným aktivismem hodně vytočí. 

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady