Z roztomilého Filípka z Ordinace je velký kluk! Jak se změnil syn rockera Pepy Vojtka?

Když před třemi lety nastoupil Adam Vojtek do ordinačních příběhů jako syn záchranáře Hanáka (Radim Fiala), bylo mu jen sedm a zkušenosti před kamerou měl minimální. Dnes, o tři roky později, je už v Ordinaci v růžové zahradě 2 perfektně zabydlený. Podívejte se, jak vyrostl!

Adam během posledních tří let projevil svůj přirozený talent, a tak se mu tvůrci seriálu nemusejí obávat psát do scénářů složitější repliky.

Kromě nich syn frontmana kapely Kabát s přehledem zvládá i komplikovanou hereckou akci. Ta ho čeká hned v následujících dílech Ordinace. Dostane se totiž do ohrožení života! 

Adam Vojtek
Adam Vojtek před třemi lety a dnes.  |  FOTO:  TV Nova

Škola vs. natáčení

„Myslím, že od začátku jeho hraní v Ordinaci je vidět, že ho to před kamerou baví, na tom se nic nezměnilo. A také to, že se může občas ulít ze školy. Pak to samozřejmě doháníme, nikdo mu nic neodpustí, a tak se kromě nových textů společně učíme zameškanou látku a doděláváme úkoly. Naštěstí jak scénáře, tak věci do školy se Adámek učí rychle,” vypráví Adamova maminka Jovanka.

Adam Vojtěch
Hanákovi oslavují narozeniny Verunky.  |  FOTO:  TV Nova

​​Herectví, fotbal nebo kickbox?

A jak přemýšlí o své budoucí kariéře sám mladý herec? „Zatím úplně nevím, herectví mě baví a moc, ale stejně tak to mám s fotbalem, hokejem nebo kickboxem. Prostě uvidím,” říká Adam Vojtek, který si nechal narůst delší vlasy. Možná po vzoru tatínka Pepy, frontmana slavného Kabátu? „Rocková hudba mě moc nebere, rád poslouchám rap a hip-hop. Snažím se napodobovat choreografie a tančit. Jednou jsem dokonce vystupoval v show Tvoje tvář má známý hlas, jako host Eriky Stárkové. Ale raději mě nechali jen bubnovat, asi abych ji nezastínil zděděným tanečním talentem po mamince,” směje se Adam.

Filip v nemocnici

A neznačil, co ho čeká v Ordinaci do budoucna. „Teď je natáčení Ordinace super! Musel jsem hrát, že mi je hodně zle, že mě bolí břicho. Taky jsem musel dělat, že jsem upadl, byl v bezvědomí, takže jsem se snažil nedýchat. Nakonec moje postava Filip skončí v nemocnici a bude to hodně napínavé!” Adam má mladšího bratra Alberta, který se v Ordinaci už také jednou objevil – jako malý pacient.

Adam Vojtěch
Filip skončí v nemocnici.  |  FOTO:  TV Nova

Co se bude dít v Ordinaci?

Kromě dramatu v rodině Hanákových se diváci Ordinace mohou na Voyo ve čtvrtek 30. března těšit taky na legraci. Samozřejmě za ni opět může Švarc (Martin Zounar)! S novými „spolužáky”, mediky Biankou, Dominikou a Ondrou (Rosalie Malinská, Tereza Těžká a Jiří Böhm) se má připravovat na test, ale místo toho si udělají veliký mejdan. Studentský život Švarcovi určitě přinese ještě spoustu nečekaných zážitků! Zdravotní sestra Johanka (Sabina Rojková) se dozvídá, že Patrik (Patrik Děrgel) byl dříve jako lékař velký kariérista. Ale změnil se. Řeší spolu komplikovaný případ, což je profesně sblíží a dokonce si poprvé nejsou nesympatičtí ani osobně. Braňo (Vladislav Plevčík) před časem úmyslně vyměnil kolegovi Vojtovi (Ivan Lupták) medikaci ADHD za sedativa, což tentokrát znamená pro Vojtu už vážná profesní pochybení. Bude toho Braňo litovat? 

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady