Martin Zounar je o 20 kilo lehčí! Jak vypadal v Ordinaci před třemi lety?

Herec Martin Zounar se jako Bobo Švarc v Ordinaci v růžové zahradě 2 opět svlékne a ukáže o 20 kilo hubenější figuru. Poprvé se před kamerami objevil nahý v roce 2020, kdy kameničtí hrdinové fotili charitativní kalendář, nyní se předvede pouze v plavkách. Sekundovat mu budou Tereza Těžká, Rosalie Malinská a Lukáš Hejlík.

Bobo to má stále nahnuté. Sice mu byla díky intervenci Dariny (Mahulena Bočanová) udělena výjimka a může se, tentokrát již skutečně a legálně, stát doktorem medicíny. Má to pochopitelně podmínku. Vrátí se do lavic lékařské fakulty a před závěrečnými státnicemi splní jako ostatní řádní studenti všechny předepsané povinnosti, na něž se předtím vykašlal.

​Zápočet z plavání

Švarcovi se do studentských let vracet nechce, zvlášť když kromě studia musí absolvovat například zápočet z plavání! Darina však nezná slitování. A tak Bobo spolu s medičkami Dominikou a Biankou (Tereza Těžká a Rosalie Malinská) musí plavat na čas. Fandit do bazénu mu ve slušivých plavkách přišel i jeho nový školitel Jáchym (Lukáš Hejlík).

Tereza Těžká, Lukáš Hejlík
Tereza Těžká a Lukáš Hejlík jako Dominika a Jáchym v Ordinaci.  |  FOTO:  TV Nova

Větší sebevědomí

„Tentokrát jsem před kamery přicházel svlečený přece jen sebevědoměji. Jednak nemám problém s plaváním, protože jsem víc než deset let plaval závodně, jednak za ty necelé tři roky, které uplynuly od mého prvního natáčení v rouše Adamově, se toho hodně změnilo. Mám jinou životosprávu, necpu se, jak mě napadne, snažím se jíst zdravě a hýbat se. Podařilo se mi zhubnout dvacet kilo, váha se mi teď už nijak výrazně nehýbe a celkově se cítím mnohem líp. Na začátku této osobní mise jsem si myslel, že to nemůžu dát, ale hubnutí nakonec může být i docela zábava,” vypráví Martin Zounar, který svou fyzickou proměnu popsal v knize Jíst, či nejíst?, která nedávno vyšla.

Zounar
Martin Zounar během focení kalendáře před hubnutím.  |  FOTO:  TV Nova

Nahota jako součást profese

A dodává: „Být nahý před diváky není žádná kratochvíle, ale jako hrůzu to taky nevnímám. Nahotu beru jako součást profese. Ostatně, trénink mám slušný z divadla – již několik let vystupuju po celé republice s komedií Dva nahatý chlapi, jejíž název opravdu nelže.”

Zounar
Martin Zounar se v Ordinaci znovu svlékne. Tentokrát je o 20 kg lehčí.  |  FOTO:  TV Nova

Co se stane v Ordinaci?

Švarc v plavkách ale samozřejmě není vše, na co se diváci Ordinace mohou tento čtvrtek na Voyo těšit. Alena (Michaela Badinková) opět políbila Ondru (Jiří Böhm)! Čestmír (Petr Rychlý) o tom samozřejmě ještě neví. Co bude s milostným trojúhelníkem dál? Vstoupí do něj Iveta (Kateřina Brožová)? Vody opět rozvíří i zdravotní sestra Johanka (Sabina Rojková), která v kolegyni Ladě (Hana Kusnjerová) vzbudí podezření, že jí během zkoušek divadelního představení svádí muže Standu (Jakub Šlégr). Ten od manželky dostane zákaz, takže Popelce najednou chybí princ. Kdo jím bude? 

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady