Patrik Děrgel po zásahu pepřákem v Ordinaci: Jak probíhalo natáčení drsné scény?

Hned ze startu jarní sezony Ordinace v růžové zahradě 2 si herec Patrik Děrgel užil akční exteriérovou scénu. Coby doktor Patrik Mára zažil v lese útok pepřovým sprejem. Jak na tohle natáčení hlavní aktér vzpomíná?

Do Kamenice vstoupila s novou sezonou i nová posila zdravotnického týmu. Pohledná sestřička Johanka (Sabina Rojková) měla pro svou prostořekost už několikrát nakročeno k průšvihu. Ostatně i samotný příjezd do Kamenice byl v jejím podání velkolepý.

Ordinace v růžové zahradě 2
Ordinace v růžové zahradě 2  |  FOTO:  TV Nova

Útok v lese

Na silnici uprostřed lesů si odvážně stopla auto, které shodou okolností řídil doktor Patrik Mára (Patrik Děrgel). Jejich první seznámení dopadlo katastrofálně. Johanka se mylně domnívala, že je Patrik sexuální loudil, a tak ho postříkala pepřovým sprejem.

„Byl to speciálně upravený pepřový sprej pro tyhle potřeby. Mělo to strašně zvláštní příchuť. A na první dobrou se člověk vyleká, jestli tam opravdu není aspoň troška toho pepřáku, protože to nebyla jen voda,“ prozradil v rozhovoru pro nova.cz Patrik Děrgel.

První zásah byl divný

Maskéři se na Petrikovi vyřádili. Vypadal opravdu zuboženě a věrohodně. „Když jsem sprejem dostal poprvé do obličeje, bylo to divné. Ale zvykl jsem si a zjistil, že to opravdu nic nedělá. Pak už to stačilo jen zahrát,“ dodává s úsměvem herec.

Co říká Patrik Děrgel na milostný trojúhelník Patrika, Johanky a Bibi? A myslí si, že je Patrik namachrovaný, jak napsal do komentářů jeden z fanoušků Ordinace? Dozvíte se ve videu.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady