V Ordinaci se poprvé objeví Zdena Studenková. A hned to bude velké drama!

Druhý díl nové sezony Ordinace v růžové zahradě 2 uvidí diváci na Voyo již ve čtvrtek 26. ledna. A budou se dít velké věci! Kromě dalších příběhů starých známých hrdinů totiž poprvé kartami v Kamenici zamíchá slavná slovenská herečka Zdena Studenková.

Alena Mázlová (Michaela Badinková) zjistí, že Čestmír (Petr Rychlý), k němuž se vrátila z náručí milence Ondry (Jiří Böhm), nechodí na terapie, i když jí to slíbil. Přesto se mu v jeho posttraumatickém syndromu snaží být oporou, ale stojí jí to víc sil, než si dokázala představit. Darina (Mahulena Bočanová) se musí kvůli havárii vody přestěhovat ke svému milému Bobovi (Martin Zounar). To bude koukat, co všechno na ni v jeho bytě čeká! Hned druhý den se Bobo k vlastnímu překvapení a zděšení ostatních skutečně stává primářem chirurgie. V nemocnici okamžitě zavládne obrovský chaos. Co dalšího se stane? A co nová postava Lívia?

Vystrčí drzá Johana drápky?

Prostořekou zdravotní sestru Johanku (Sabina Rojková) čeká první pracovní den. Zjišťuje, že řidič, o kterém si myslela, že ji chce sexuálně napadnout, i když on to v úmyslu vůbec neměl, je její nový nadřízený, chirurg Patrik (Patrik Děrgel). Tihle dva se v lásce asi mít nebudou.

Ordinace - Lívia a Braňo
Ordinace - Lívia a Braňo  |  FOTO:  TV Nova

Tajemní Lívia a Braňo

A nyní to nejdůležitější. Záchranářka Zita (Jana Holcová) srdečně vítá nového souseda, s nímž se potká u dveří bytu sexuálního násilníka Michala Rennera. Toho spolu s Radkou (Anna Julie Slováčková) v sebeobraně shodily ze střechy, kvůli čemu následně zemřel. Zita netuší, že sympatický soused Braňo (Vladislav Plevčík) je Rennerův nevlastní bratr a uvnitř bytu na něj čeká jeho matka Lívia. Do Kamenice přijeli ze Slovenska s úmyslem vyřídit jen to nejnutnější, ovšem na poslední chvíli se rozhodnou zůstat a zcela po svém se vyrovnat se smrtí syna a bratra. Ať to stojí, co to stojí.

Zdena Studenková
Ordinace - Zdena Studenková  |  FOTO:  TV Nova

Vděčná postava psychicky nestabilní ženy

Lívii hraje Zdena Studenková, slovenská hvězda dobře známá i v Česku. Tomu, kdo nemá dobrou paměť na jména, stačí připomenout nestárnoucí komedii S tebou mě baví svět, v níž si zahrála zpěvačku Gábinu. Její tanec na Sladké mámení se okamžitě stal legendárním. Kromě toho se proslavila nespočtem dalších filmových a televizních rolí (např. filmy Panna a netvor, Anděl s ďáblem v těle, seriály První republika, Terapie). 

​„Do Kamenice přijíždím jako Lívia. Je to žena silná a sebevědomá, přesto v současné chvíli s ohledem na to, co se jí přihodilo, zlomená. Doprovází ji její mladší syn – lékař, který je poslední osobou, jež jí v životě zůstala. Vzhledem k prožitému traumatu je Lívia psychicky nestabilní, vznětlivá a neustále podrážděná. Herecky se tedy jedná o vděčnou postavu,” představuje Zdena Studenková svou postavu. A v osobním tónu dodává: „I když jsem povahově úplně jiná než ona a na večeři bych s ní asi nešla, snažím se pro ni najít aspoň trochu pochopení a soucítit s ní, ačkoli ve většině scén to úplně možné není,” dodává.

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 je k dispozici pouze na Voyo vždy každý čtvrtek. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady