Přeju si, aby byl primář co nejdéle! Kdo má radost z Bobova nenadálého povýšení?

Novým primářem kamenické nemocnice se stal obávaný doktor Bohdan Švarc v podání Martina Zounara. Obávaný především proto, že jako lékař za moc nestojí a jednu dobu platil za největšího záporák celého seriálu. Co na nástupce primáře Máry říkají jeho kolegové?

„Švarc neumí nic, je to jen mluvka, který se snaží být strašně moc důležitý, ale nejde mu to. Po lidské stránce to není zas tak zlý člověk, ale po odborné stránce je to nula,“ myslí si Robert Jašków alias bývalý primář Mára.

Šlamastika a katastrofa

Není ale jediný, kdo se nástupu nového primáře obává. „Je to šlamastika, Bobo jako primář, to je katastrofa. Ale s tím jeho primařováním to nebude tak horké,“ naznačuje pokračování děje Roman Štabrňák coby zdravotní bratr Vilík.

Ordinace v růžové zahradě 2  |  FOTO:  TV Nova

​Na pochybách je i vrchní sestra Eva v podání Patricie Pagáčové. „Přála bych mu, aby mu ten primariát pomohl dospět a být zodpovědný. Bojím se ale, že to u Bobana není reálné,“ směje se herečka.

Ordinace v růžové zahradě 2  |  FOTO:  TV Nova

Zastánce

Najdou se ale tací, kteří jsou ze Švarcova povýšení nadšení. „Miluju tuhle dějovou linku. Byl jsem u toho, když si před lety Martin Zounar předělal Švarce z té ryze negativní v komickou figuru. Žeru jeho humor a strašně mě to baví. Já si přeju, aby byl primář, co nejdéle!“ říká s nadšením Lukáš Hejlík jako doktor Jáchym Kalina.

​A co primářovi Švarcovi kolegové vzkazují? „Udrž si tu pozici, bude sranda!“ říká seriálový Jáchym. „Buď dobrý lékař,“ nabádá Vilík. „Ať stáhne ocas a honem utíká pryč,“ nebere si servítky bývalý primář Mára.

Nová série Ordinace v růžové zahradě 2 odstartovala 19. ledna. Celé díly seriálu najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady