Ivana Jirešová otevřeně: Po čtyřicítce jsem na mladší

Do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se vrátil Čestmír Mázl. Toho čeká přivítání nejen s nejbližší rodinou, ale i dalšími seriálovými kolegy. Jedním z prvních, kdo za ním po návratu vyrazil byla i jeho švagrová Lucie, kterou v seriálu od samého začátku natáčení hraje herečka Ivana Jirešová.

 „Já mu to hrozně závidím a on to výborně hraje,“ okomentovala Jirešová návrat seriálové postavy Čestmíra Mázla. „Ten postih co má, po tom kde byl, je herecky nesmírně zajímavý. A mě se s ním, když je co hrát, hraje ještě mnohem lépe, než když je všechno v pořádku. Je to lepší, než když mi jen přijde na bar vyprávět, že se mu líbí nějaká ženská,“ žertuje herečka.

Seriálová Lucie

Když byla postava Čestmíra Mázla pryč, začala si jeho partnerka Alena, kterou v seriálu hraje Michaela Badinková, s medikem Ondrou v podání Jiřího Böhma. Ačkoliv jim to Lucie zpočátku nepřála, poté, co byl Čestmír prohlášen za mrtvého a šance na jeho návrat byly nulové, i ona připustila, že na štěstí má nárok každý – a vztah začala podporovat. „Mně jako Lucii půjde hlavně o Čestmíra, aby byl v pohodě. Na druhou stranu, já si myslím, a to i v životě, že člověk by měl dělat to, aby byl šťastný. Aby nepopíral svou přirozenost. Takže uvidíme, jak se Alena rozhodne, ale já budu samozřejmě radši, když zůstane s Čestmírem.“

​​Vztah s mladším mužem

Jirešová se netají tím, že má mladšího partnera. Seriálová zápletka tedy není téma, které by se jí netýkalo. „Je pravda, že do čtyřiceti jsem si říkala, že já nikdy. Byla jsem na starší, moudré a stabilní typy. Přešla jsem čtyřicítku a přišla jsem na to, že mladí kluci koukají na mě, já na ně, takže je to asi přirozené. Ano, obdivuju starší muže, ale už se kouknu i na toho mladšího.

Galerie

Na Voyo sledujte kromě nové řady Ordinace v růžové zahradě 2 také všechny dosavadní díly seriálu!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady