Blesk Ordinace naposledy. Co si o prevenci myslí Adamovská a Jirešová?

Po páté a naposledy otevřela Blesk Ordinace své brány. Tentokrát v Praze na Karlově náměstí. Na akci přijaly pozvání herečky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Zlata Adamovská a Ivana Jirešová.

Na otázku zda už podstoupily nějaké z nabízených vyšetření, se obě herečky z Ordinace shodly, že to přes zástup lidí čekajících na podpis, ještě nestihly.

„Zatím jsem se zastavila jen u Červeného kříže,“ řekla Zlata Adamovská, která byla po celou dobu akce v obležení fanoušků. Herečka odmítla, že by ji její seriálová postava Běla Valšíková, která si prožila období, ve kterém bojovala s rakovinou, postrčila k tomu, aby se o své zdraví začala více starat. „Mě k tomu nemusela ponouknout moje role. Já se o sebe starám vzorně,“ řekla Zlata Adamovská, která pravidelně navštěvuje preventivní prohlídky a zažertovala, že jediné, co bude muset na akci podstoupit, je změření tlaku. A narážela na tempo, kterým se okolo ní střídali zájemci o společnou fotografii.

Galerie

​Ivana Jirešová si postěžovala, že se jí během covidové pandemie zhoršil zrak, bude tedy muset zajít na vyšetření. A měla radost, že to nebude muset odkládat a absolvuje ho rovnou v Blesk Ordinaci. „Gynekologické prevence, zubní... Nechávám si kontrolovat samozřejmě i prsa a srdíčko,“ vyjmenovala Ivana Jirešová všechna vyšetření, která absolvuje pravidelně.

​Stejně jako na předchozích zastávkách byl i na pražském Karlově náměstí největší zájem o vyšetření znamének. Fronty se před vyšetřovacími stavy tvořili už od dopoledne a díky příjemnému počasí zájem o vyšetření neupadal ani v odpoledních hodinách.

Galerie

​Blesk Ordinace má za sebou celkem pět zastávek. Ve středu 21. 9. v Písku za účasti seriálového doktora Máry, herce Roberta Jaškówa a Romana Štabrňáka, kterého si diváci oblíbili v roli nemotorného Vilíka. Brno přivítalo 27. 9. Janu Holcovou a Radima Fialou, tedy seriálové manžele Hanákovy. Novomanželé Kratochvílovi, Anna Julie Slováčková a Ivan Lupták, se s fanoušky potkali 5. 10. v Teplicích. Celou roadshow pak zakončila akce v Praze.

Galerie

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady