Anna Julie Slováčková: Proč je prevence důležitá? Zastavte se dnes v Teplicích v Blesk Ordinaci!

Projekt Blesk Ordinace míří do Teplic. Tentokrát nad preventivní lékařskou akcí převzali patronát herci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Anna Julie Slováčková a Ivan Lupták.

Seriáloví manželé Kratochvílovi se s vámi setkají již dnes na teplickém Náměstí svobody. „Rádi se vám podepíšeme, prohodíme s vámi pár slov,“ říká představitelka sestřičky Radky Anna Julie Slováčková, která doufá, že si v Teplicích spolu s fanoušky užije co nejhezčí čas. „Zároveň můžete v Teplicích navštívit různá preventivní vyšetření a právě o zdraví nám v Ordinaci samozřejmě jde nejvíc,“ dodává. Kromě seriálových lékařů se na akci Blesk Ordinace v Teplicích potkáte s lékaři z Krajské zdravotní, a. s., kteří pro vás na středeční odpoledne připravili řadu preventivních vyšetření. „Připomínat prevenci a samovyšetření je důležité,“ řekla TV Nova před časem herečka a zpěvačka Anna Julie Slováčková, která má za sebou nelehké období, kdy si prošla rakovinou, se kterou se ovšem s vervou poprala. „Rakovina si nevybírá podle věku, tou nemocí může onemocnět kdokoliv.“  

FOTO:  TV Nova

Ohrožený život

​​Na dnešní akci Blesk Ordinace si můžete nechat vyšetřit zrak, znaménka či zrak. Na místě bude návštěvníkům k dispozici i stan gynekologické poradny či lékového poradenství. Celým dnes opět provádí moderátorka Eva Decastelo, o hudební vystoupení se postará Bořek Slezáček. „V momentě, kdy máte ohrožený život, začnete věci přehodnocovat.  Začnete jinak přemýšlet sám nad sebou. Mě v ten moment došlo, že si moje tělo nezaslouží, jak se k němu chovám. Za to jak maká, abych byla zdravá,“  dodává herečka, která se po boku svého seriálového manžela Ivana Luptáka objeví na teplickém náměstí už dnes po poledni.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady