Jedinečná akce Blesk Ordinace je tu! Zjistěte pravdu o svém zdravotním stavu a setkejte se s hvězdami seriálu

Zdraví je nade vše a jeho prevence je velmi důležitá. Projekt Blesk Ordinace, jehož první zastávka proběhne v úterý 13. září v Olomouci, svým návštěvníkům poskytuje možnost podstoupit řadu odborných vyšetření bez doporučení praktického lékaře.

Jedinečná šance dozvědět se užitečné informace související  se zdravím a letos poprvé i příležitost setkat se osobně s oblíbenými hrdiny seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, který exkluzivně uvádí Voyo, je tu. Jde i o možnost získat jejich podpis a v tombole vyhrát spoustu atraktivních cen, například ordinační igráčky nebo poukaz ke sledování Voyo na půl roku.

A co návštěvníky Blesk Ordinace čeká v Olomouci?

Například vyšetření zraku, plic nebo mateřských znamének, gynekologická poradna, mamograf, dentální hygiena a další atraktivní zdravotní poradny, v nichž budou k dispozici lékaři a zdravotníci z Fakultní nemocnice Olomouc. Z Horního náměstí ale nemusí odcházet pouze ti dobře informovaní a vyšetření, kdo bude chtít, může se stát hrdinou. Červený kříž totiž zájemce naučí základům první pomoci. Ordinace v růžové zahradě 2 do Olomouce vysílá dvojici herců, Michaelu Badinkovou jako Alenu Mázlovou a jejího současného partnera Ondřeje, kterého hraje Jiří Böhm. „Určitě přijďte v úterý 13. září na olomoucké Horní náměstí! Nejenže se dozvíte i to, co jste o svém zdraví ani netušili, a v budoucnu tak budete lépe vědět, co dělat, kdyby vás začalo něco trápit, ale setkáte se i s námi dvěma. Poprvé ve 14:45 během rozhovoru na pódiu. Pak se s vámi rádi vyfotíme a podepíšeme se vám. A nakonec budete moct vyhrát v tombole něco, co vám zcela jistě udělá velkou radost,” zvou na olomouckou Blesk Ordinaci Michaela a Jiří.

Galerie

Dalšími zastávkami akce Blesk Ordinace jsou 21. září Písek, 27. září Brno,  5. října Teplice a 12. října Praha. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady