Čestmír Mázl žije! Do Ordinace se vrátí ve velkém stylu

Někteří diváci tušili. Jiní si to pouze přáli, ale mysleli si, že se to nestane. Po měsících stýskání se jim přání splní a již ve čtvrtek 29. září na Voyo zažije Ordinace v růžové zahradě 2 návrat ve velké stylu. Do děje se vrátí jeden z pilířů více než sedmnáctileté historie seriálu, lékař Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého!

Nejprve stručná rekapitulace: Na začátku letošního roku se dostavil obrovský šok. Čestmír Mázl byl v Mexiku, kam odjel jako lékař v rámci humanitární mise, postřelen. Ačkoli se jeho tělo nikdy nenašlo, podle očitých svědků byla Mázlova zranění smrtelná. I pátrání po něm bylo bezvýsledné, tudíž byl úředně prohlášen za mrtvého. Život v Kamenici běžel dál, jeho žena Alena (Michaela Badinková) se zamilovala do medika Ondřeje (Jiří Böhm) a smutek a truchlení postupně vystřídaly každodenní radosti a starosti. I noční můry emočně vyčerpané Aleny, v nichž se jí Čestmír zjevoval, po čase ustaly.

Jenže nic není tak, jak se může zdát. Několik indicií, že Čestmír může stále žít v mexickém zajetí, se proměnilo v realitu a již tento čtvrtek na Voyo se to stane. Čestmír se vrací z mexického zajetí!

Galerie

​ „Ne, tentokrát již není snem ani přeludem, střelbu v Mexiku přežil a několik měsíců tam byl jako lékař v zajetí nucen vykonávat mnohdy otřesné věci. Nikdo tedy nemůže čekat, že se do Kamenice vrátí starý známý Mázl, gynekolog, který dokáže vždycky pobavit a rozesmát. Postava prožila obrovské trauma, navíc se vrací k rodině, do níž přibyl nový muž, takže má, jak se říká, hodně naloženo,” říká představitel Mázla Petr Rychlý. A dodává: „Jako herec jsem za tuto změnu v charakteru postavy vděčný, najednou přede mnou stojí zcela nové herecké výzvy. Jsem přesvědčený, že jako mě baví traumatizovaného Mázla hrát, tak bude diváky Ordinace bavit ho sledovat. Žádnou rodinnou selanku u Mázlů ať ale nečekají, ve čtvrtek začíná Čestmírovo velké životní drama!”

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady