Nahoře i dole bez! Jak si hvězda Ordinace Patricie Pagáčová užila romantiku s manželem?

Herečka Patricie Pagáčová si umí užívat života! Když zrovna nepečuje o svoji dceru Bibianu nebo netočí nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, dokáže si najít čas i na tolik potřebný odpočinek.

Ve chvilce volna vyrazila s manželem Tiborem na wellness pobyt. Na Instagram z něj přidala velmi odvážnou fotku, která okamžitě vyvolala vlnu reakcí.

Luxusní figura

Doby, kdy byla Patricie Pagáčová terčem kritiky kvůli své postavě, jsou dávno pryč. Nyní se více než rok po porodu pyšní luxusní figurou, kterou se nebojí ukazovat. Sama ale není úplně spokojená, protože podle svých slov má vždy lepší postavu během zimy. V teplých měsících se totiž ráda věnuje klasickým letním radovánkám, například grilování. Neřadí se ovšem mezi hvězdy, které chtějí za každou cenu vypadat dokonale a upravují se nejrůznějšími technologickými vychytávkami.

Související články

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová

Lesní dress code

Herečka ráda vyráží s celou rodinou na výlety po Česku. Z cest obvykle přidává na své sociální sítě fotky, které se ale ne vždy setkají jenom s úspěchem. Pod příspěvky se jí v poslední době často rojily komentáře ohledně (ne)vhodnosti jejího oblečení. Pod fotkou z lesa se například diskutovalo o tom, proč má na sobě jenom sandále a šaty. V jiném se zase řešilo, že by neměla pouštět dceru do vysoké trávy.

Romantický wellness

Jednu romantickou noc si mohli rodiče dopřát, protože malou nechali na hlídání babičce. A že si pobyt skutečně užili, o tom svědčí právě ona peprná fotka, na které je sice zachycena zezadu, ale jinak je úplně nahá. Díky rafinovanému přelomu hladiny vody to ale nepůsobí vulgárně. „Ochlazovací jezírko má krásných 17 stupňů a po sauně je to prostě pecka,“ připsala k příspěvku.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady